Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol lehetne versenyszerűen...

TOXIC. kérdése:

Hol lehetne versenyszerűen elkezdeni autó-sportolni? (17 évesen)

Figyelt kérdés

Most úgy érzem, hogy nagyon szeretek vezetni, és szeretnék sport szerűen, csak persze nem közutakon.

Ennyi idősen el lehet kezdeni? Nem vagyok igazából jártas a témában, hogy melyik irányban, de akármelyik érdekelhet. Valami ötlet?



2012. dec. 14. 15:53
 1/6 anonim ***** válasza:
Persze! Még fiatalabban is! ll hozzá, hogy szüleid gazdagok legyenek! Utána már magát adja a dolog!
2012. dec. 14. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Pont azért írom, hogy 17, mert fiatalon jobb lett volna gondolom.
2012. dec. 14. 15:57
 3/6 anonim ***** válasza:
Sohasem késő igazából. Sok autóversenyző van a világon, nem mindet tették már óvódásan gokartba! Csak akarat és elhatározás kérdése az egész a sok-sok pénz mellett. Ha ezek megvannak, bármit elérhetsz.
2012. dec. 14. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
De mégis milyen irányba? 17 évesen kezdjek gokartozni? Vagy rally? vagy micsoda? :D
2012. dec. 14. 16:06
 5/6 A kérdező kommentje:
Egyébként engem is beraktak 4-5 évesen gokartba, csak volt egy balesetem, amitől nagyon megijedtem és abbahagytam (nagyon bánom)
2012. dec. 14. 16:07
 6/6 anonim ***** válasza:
100%

Akár, ha gokartozol.:) Kecskeméti pályán pl volt, hogy 40 alatti időt mentem (nem saját, és szerintem rosszul beállított) versenykarttal, ott ahelyi csávó mondta, hogy nem rossz időt futottam, ahhoz képest, hogy amatőr vagyok, és csak hobbiból gokartozom, komolyan kéne gondolnom. (Bár a rekord 36mp...)


Szóval, ha gokartozol, és rohadtjó vagy elhívnak beszélgetni... Ahogy, ha Hringen mocival 2 perc alatt mész, akkor is mondják, hogy nem lenne-e kedved versenyezni?


Sok pénz, jó jármű, és érzés kell a kanyarokhoz... Meg egy adag bátorság. (Gokartozni se kis dolog, komolyabb versenykarttal kakucsringen simán fellövöd 100 fölé... És a segged 1 centire van a földtől:D)


El kezdheted, csak nem biztos befutsz, legjobb, ha gokartozol, de olcsóbb, ha amatőr rallyzol Ladákkal... Mondjuk az veszélyesebb is. Ja, és még valami: Ha versenyzel tudnod kell szerelni, tuningolni a járművedet, amíg amatőr vagy, addig jelentős összeget megspórolhatsz vele. Én nem vagyok versenyző, de amatőr szinten több ismerősöm is versenyzik.

2012. dec. 14. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!