Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Itt az új Dacia Logan /...

Itt az új Dacia Logan / Sandero! Nektek hogy tetszik?

Figyelt kérdés
[link]

2012. dec. 14. 20:39
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekem nem tetszik. :)
2012. dec. 14. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
0%
A Dacia-kat nem a kinézetük miatt szeressük! Inkább az áruk, praktikusságuk miatt. Nincs egyetlen jól kinéző autójuk sem, de persze nem is fiataloknak készülnek. A silány belső anyag a másik nagy bibi. Ültem 2005-ös Dacia Logan-ben, de nagyon gáz belül. Kopogó, rossz minőségű műanyagok, iszonyat fapad jellemzi az egészet. Igaz legalább nem suzuki.
2012. dec. 14. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
"Igaz legalább nem Suzuki" Fogadjunk, hogy soha nem ültél még Suzukiban, csak mivel ezt hallodtad, ezt mondod te is. Ezeszer inkább egy Suzuki SX4 vagy új Swift, mint egy román, szar minőségű, fapados, szemétből öszeolvasztott és kiformált Renault motoros Dacia.Gondolkozz kicsit, mielőtt írsz. Egy 2012-es Daciát ne egy 1992 körüli Suzukival hasonlíts össze, hanem leglább egy 2006-ossal.
2012. dec. 14. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

Régebbi Logan jobb volt, átlagos kinézetű, és nem ilyen csúnyácska.


Sandero meg simán nem az esetem.

2012. dec. 14. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Nekem sem tetszik. :D
2012. dec. 14. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Egyik sem jön be.
2012. dec. 14. 21:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
47%

"Igaz legalább nem suzuki."


Inkább 2 Suzuki, mint dácsia (román rönő)!

2012. dec. 14. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
Húúúú már megint ez a dacia-suzuki vita. Daciam van, de most próbálok pártatlan lenni. Dacia: először nem román szar, mert lassan 8 éves a mienk, és semmi baja a világon. Fapados, lehet, nem a legszebb, lehet, de legalább elférni benne, nem úgy mint a suzukiban. Nem kell fikázni, ültem én már suziban, Sx4-gyel tanultam vezetni. Semmi a loganhoz képest. Abszolút értelemben teljesen jó autó. Suzuki: a régi egy fürge, bár ugyancsak csúnya és kicsi autó volt, és az volt ám fapados cucc. De kiváló áron. De az új swift, minőségileg elég nagy ugrás volt, annyira nagy,hogy az legújabb generációs swift listaára 3 millió körül van. nagyon elszálltak ár szempontjából. Szóval akárhogy nézzük nem lehet összehasonlítani 2 olyan autót, ami között az árkülönbség majd 1 millió forint. Ugyanis az új logan is csak 2 milliótól fog indulni. A suzukival az a baj, hogy úgy járt mint a skoda. Nem a szegény emberek autója, hanem már egy pénzesebb rétegé. A logan olcsó maradt. Azoknak akiknek az igénye reális egy autóval szemben. Menjen és kész. a kérdésre válaszolva nekem tetszenek az új modellek.
2013. jan. 17. 11:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Szerintem nagyon szépek, ez a kedvencem!! :D (a kinézet relatív dolog, tehát nem mondhatja ki senki,hogy milyen, max azt, hogy szerinte milyen.) Nekünk suzukink van (anyukámnak, én még csak 15 vagyok), nagyon szeretjük, aki azt leszólja nyilván nem ült még benne... Daciaban, mivel kedvencem egy szalonban beleültem, a renault clio ülései vannak benne, nagyon kényelmes, hátra kicsit nehézkes a beszállás (176 cm), de ha már benn van az ember, akkor kibírható, ha totál hátra van tolva az ülés, akkor elérik a lábaim a pedált, ami végül is egy ekkora autónál nem is ciki. Tiszta renault clio, minőségileg, és belső kinézetileg, annyi, hogy az alapfelszereltsége alacsonyabbról indul, mint a clionak. De ehhez annyira már nem értek ;) Ez a 2013-as modell, az ami a képen látható. *-*
2013. ápr. 10. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!