Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Jó és rossz tapasztalatokat...

Jó és rossz tapasztalatokat várok a Dacia Dusterrel kapcsolatba. Mi a véleményetek róla?

Figyelt kérdés
Mielőtt vennék egyet elolvasnék néhány érvet,és ellenérvet.
2012. nov. 30. 09:59
 1/9 anonim ***** válasza:
24%
Jó autó, csak iszonyat durván csúnya. Oké, hogy olcsó, de simán lehetne attól még szép, ha kicsit szögletesebb lenne, nem ilyen mindenütt lekerekített. Másrészt jó autók, megbízhatóak a Dacia-k, csak ha meghallom a márkanevet, egy baromi olcsó autó, egyszerű, csúnya autó jut eszembe, semmi több. Sohasem nézett ki jól egy Dacia sem. Mennyit szánsz rá?
2012. nov. 30. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
86%
2012. nov. 30. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Családban van Dacia, nem Duster, hanem Logan, az a nagy 7 személyes. Megbízható, nem fogyaszt sokat, árban is jó volt. Szóval sok jó tulajdonsága van, de nekem akkor sem tetszik.. Tudom, ne legyen előítéletes az ember, de Dacia...
2012. nov. 30. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
79%
minőséggel vannak elég komoly gondok, itt a kényelmetlen ülést, hamar kopo műanyagot ilyesmiket értsd, alapból sem jó, cserébe motorikusan nagyon egyszerű. de virsligumikat cseréld le róla egyből, nagyon instabil.
2012. nov. 30. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
84%

Nekem így kívülről tetszik,DE semmiképpen nem vásárolnék,mert Dacia!Nem vennék sem KIA-t sem Chevrolet-t.

Nézegettem régen,amikor autót kerestem,de egyszerüen elrettentett hogy a használtauót-n micsoda dömping volt belőle és pár éves autóknak már alig volt áruk!!!!!!!

Megnézed a Mercedest,Bmw-t még egy 20 éves példány is milyen sokba kerül(ami jó állapotú).


Kérdező,én a helyedben nem egy új Daciát vennék,hanem egy használt,pár éves,de megbízhatóbb márkát.

2012. nov. 30. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%

Kb egy 10 éves Renault Thalia technológiája, csak sokkal gyengébb minőségben. Én inkább használtat vennék, mint egy Dacia-t.

Akkor inkább egy Suzuki SX4. Nagyon csökken egy új kocsi értéke, de ha hosszú távra veszed, akkor megéri inkább újat venni, mert azt legalább tudod hogy rendszeresen volt szervizelve és nem ismeretlen az előélete.

[link]

Vagy ezeket nézd át. [link]

Ez mind 2012-es autó. Nekem legjobban az Opel Astra H tetszik és van is pár. Ne vegyél Dacia-t, ha ilyet is fut a pénzed. Gondolom az is 3 misi körül van újonan. Ha nagyobb méretű kell, akkor meg tényleg inkább Suzuki SX4. Ez már nem öreg swift, amiről sokan rosszakat mondanak, de nem is ismerik a típust. Jó kis megbízható kocsi és még azzal is nyugtathatod magad, hogy magyar munkásoknak adtál munkát azáltal hogy Suzukit vettél.

2012. nov. 30. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Már a Logan ugyan az mint a Thalia, nem a Duster.
2012. nov. 30. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Ahhoz képest hogy 2,7ért kínálják, egy normális felszereltségű (dízel, kesudió barna szín, 4*4) már 4millió ft. De ennyiért is megéri.
2012. dec. 1. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
A Daciáknak azért nem lehet jó külső-belső dizájnja, mert akkor a Renault, az anyacég veszítene az eladásokból. Németországban nagyon viszik. Nekünk van egy Arctic 1.5 dCi 4x4, ha nem hajtod túl nem lesz baja. A belső elrendezés zavaró, az ablakemelők a középkonzolon, a duda meg a fényszóró kapcsolóján van. Ha dízelt veszel, akkor mindenféleképpen összkerekeset, mert az 1. fokozat nagyon le van rövidítve és így nyugodtan lehet 2.-ból indulni. Amióta a renault a tulajdonosa nagyrészben a Daciának sokkal megbízhatóbbak, Oroszországban Renault Dusterként forgalmazzák.
2013. márc. 16. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!