Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vs motor? Ti mit választa...

Autó vs motor? Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

két külön műfaj de most valasztanom kell ti mit választanátok?

Robogorol szó sem lehet!!!

Amit vennék swift sedan

vagy

derbi senda, s70 ,



2012. dec. 15. 12:28
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
28%
Én kizárólag autót vennék, motor nem kéne. Veszélyes, félek tőle, meg nem lehet mindig használni. Autó sokkal jobb, kényelmesebb. Viszont suzuki se kéne ingyen se, még utasa se lennék mert nagyon-nagyon veszélyesek azok is!
2012. dec. 15. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
56%
Ennek a kérdésnek értelme sincs, mert 2 különböző célú eszköz, olyan mintha azon agyalnál mit vegyél, fürdő ruhát vagy nagykabátot.
2012. dec. 15. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
85%
1. nem igazán tudja, hogy mit ír, csak írja. Az csak egy magyar beidegződés, hogy a Suzuki veszélyes és meghlunk benne. Amerikai töréstesztben láttam, hogy egy Suzuki Swift jobban teljesít, mint egy F Astra. Lehet hogy jobban összetörik, de zért mert elnyeli az ütközés energiáját és ezáltal jobban védi az uasokat. Én autót vennék, mert esőben, hidegben és főleg télen sokkal kényelmesebb. Nem fázol, nem kell attól taranod, hogy egy autós nem vesz észre és elüt, ha csak M jogsid van, akkor nem kell rendőröktől félni és csak 40-el menni, az 50-es gépek, de egy 70-es sem szereti a 70 feletti utazótempót. Nyáron a jó időben nem rossz egy kicsit motorozni, de a 2 közül inkább az autó.
2012. dec. 15. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
87%
Télen ha nem öltözöl be rendesen a motoron, megfáznak az izületeid, és nem most fognak fájni, hanem majd kb 10 év múlva. Én a kocsira szavazok, ha nem is suzukira.
2012. dec. 15. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Az 1. nek 2 mondatot mondanék!

-nincs pénzem 10 milliós bmw-re ,hogy biztonságos legyen

-Mien férfi az aki fél egy autótól?

legkevésbé az érdekel mennyire biztonságos!

2012. dec. 15. 12:58
 6/17 anonim ***** válasza:
15%
Nem tudom neked milyen célra kell a kocsi, hogy nem kell hogy biztonságos legyen. Én úgy vettem kocsit, hogy azért odafigyeltem a biztonságra is, és akár hiszed, akár nem 1 millió alatt vettem, mert ekkora keret volt rá. Most azt mondod, nem fontos a biztonság. Ne legyen baleseted, de ha lesz, nagyon gyorsan más volna a véleményed.
2012. dec. 15. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:
Burultam már meg volttak élmények de nem én vezettem! Ami nem veszélyes az.már nem is érdekel annyira :)
2012. dec. 15. 13:07
 8/17 anonim ***** válasza:

SMKP és autó közül tuti autót választanám.

Ha nagymotor és autó közül lehetne választani akkor meg motort :)


SMKP nem épp ideális hosszabb utakra, az csak városban mászkálni ideális.

Autóval meg nagymotorral meg mehetsz akármerre. Külföldre is.


A swift meg nem olyan rossz autó, persze hogy rommá törik egy ütközésnél, de legalább van minek törnie és nem rögtön te törsz. Ha meg 1,3-asat vagy nagyobbat veszel akkor meg menni is fog rendesen. Ha meg 1,6-ost akkor meg repülni is :D (1,6-os motorral szereltnek is jóval 1 tonna alatt van a súlya)

2012. dec. 15. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim válasza:
autó nem kell 10 millióér bmw, de ha használtautó szóbajöhet sok van.
2012. dec. 15. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
kocsit vegyél télen a motor használhatatlan 10km után szétfagysz rajta,de motorozni lényegesen jobb mit kocsikázni,nekem van mind a kettő úgyhogy van tapasztalat
2012. dec. 15. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!