Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Autó vs motor? Ti mit választa...

Autó vs motor? Ti mit választanátok?

Figyelt kérdés

két külön műfaj de most valasztanom kell ti mit választanátok?

Robogorol szó sem lehet!!!

Amit vennék swift sedan

vagy

derbi senda, s70 ,



2012. dec. 15. 12:28
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:
Én 1.6 os swift sedan-t akarok!! nem 1000 es porszivomotort
2012. dec. 15. 15:03
 12/17 anonim ***** válasza:

Attól függ mennyi árban a 2. Ha kb. egy áron vannak akkor én is az autóra szavazok. A motorozás csak tavasztól őszig jó, ilyenkor felejtős, pláne ha sikamlik.


Motorozni én is szeretek, csak nem ilyenkor! :)

2012. dec. 15. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:

"Viszont suzuki se kéne ingyen se, még utasa se lennék mert nagyon-nagyon veszélyesek azok is!"


Érdekes, én is mentem Suzukival aztán még élek! Ennyi erővel nem is szabad autóba ülni mert veszélyes. :)

2012. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:

Megrögzött motoros és motorimádó vagyok, de ebben az esetben egy 70 köbcentis motor és a Swift közül inkább a SWIFT-et választanám.


Nagyobb köbcentiben persze, hogy a motort. (Mondjuk nekem az sem gond, ha csak egy 50-es Simson vagy Jawa-val motorozhatok, nem egy 70-es Senda-val.)

2012. dec. 15. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:

Először is hozzátehetted volna hogy idővel szeretnél-e nagy motort vagy maradsz ennél, mert akkor jobb a kocsi, de mellette vehetsz is motort, hisz nem sokkal kerülne többe a járműveid költségvetése


Én autóban rosszul vagyok, egy pár kanyargós út után, elsápadok, meg a gyomromból a sz*r is kijön

Ezért szeretem csak a motorokat, élvezetből ülök rá, nem haszonjárműként tekintek rá

Ha bevásárolni kell, azt megteszem a gyorsaságival is

2012. dec. 15. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:

Motor jó,sőt jobb is pl egy 125-össel a belvárosban simán el tudsz menni dolgozni,és nem fogyaszt annyit és dugók seé rdekeljenek mert elférsz a kocsik között,túrázni is jobb motorral mert nem fáradsz el,meg jobb a kilátás meg alapból egy motoros túra jó,főleg ha 100+os konvojal mész na az kész :)


Autó is jó nyaralni de csak családnak,ha egyedül akkor már inkább motor. De viszotn csak motoros ruhában mert akkor nem ázol meg meg ilyenek.

2013. szept. 11. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
Ha emberi áron (2millió forint alatt akarsz) 3sec/100 gyorsulni akkor egyértelműen motor. Ha ez nem cèl akkor inkább autó. A dugóban viszont már inkább robogó. Ahogy többen is írták, azt kell ki gondolnod mi a célod.Ha pl föld úton laksz akkor ne vegyél gyorsasági motort. Régebben én Ford Mustang 2.3 Eco boost kocsit akartam 10 millás árkategória. De mamár inkább egy motor és a maradék 8 most még elnyaralnám :D Ismerősök is számítanak a motorosoknak azért van egy jó társasága. Autós találkozók meg ritkábbak. Autós túrákat meg még nem is hallottam. Motorral pedig cikázhatsz a kocsik között ha elég őrült vagy. (Hiába egy gyors kocsi még a Német pályán is 200 mindig utol érsz valakit.) Motorral pedig mész 300al a sáv választón és kicsit jobbra kicsit balra.) Nem beszélve hogy a nők is jobban döglenek rá mint egy két milliós suzukira. Ha még csak az kell hogy a-b vigyen el akkor ott van a Suzuki az is gurul. Én még az 1.0-ressel is áltkodtam az 1.6 meg tiszta veszedelem lehet. De azok mára szét vannak hajtva. Logika aki 1.6 vezet annak nehéz a lába. De a legfontosabb hogy mindenki eldöntse mit? Mire? Mennyiért? És hogy hányan? (Kell e az a hátsó Üllés sor vagy nem) Gyorsulni az elektromos kocsik is jók de azoknak kisebb a hatótávolsága. Nagyobb az ára és szerintem a 10dik 0-100 hang nélküli gyorsulása megunja az ember. Ja amúgy be fejezem a regélést mindjárt jön értem a kék Merci 🤣
2021. máj. 30. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!