Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Te melyik SUV-ot vennéd meg...

Te melyik SUV-ot vennéd meg ezek közül?

Figyelt kérdés

Mercedes ML500

BMW X5 4.8i

Audi Q7 4.2 FSI

Porsche Cayenne Turbo


Mind 2005 utáni évjáratban.


Olyan válasz nem érdekel, hogy "én nem vennék SUV-ot". Én igen. Problem?

Olyan válasz sem érdekel, hogy "ennyiért már lehet kapni új Dacia Duster-t is". Akkor vedd meg Te.

Olyan válasz sem érdekel, hogy "nagyon sokat fogyaszt meg drága a szervizelése". Majdcsak kibírom gazdálkodni valahogy.

Kizárólag olyan válasz érdekel, hogy neked a 4 kocsi közül melyik tetszik jobban vagy észérvek alapján melyiket tartod a jobbnak.


2012. dec. 15. 14:52
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:

Audi Q7, ezt a formát tartom ezek közül a legdinamikusabbnak.

BMW X5, ez a második helyre csúszik nálam, bár ez is nagyon tetszik.

Mercedes, nekem nem jön be egész egyszerűen.

Porsche, nagyon lagymatagnak tartom a formáját, ettől még persze lehet kiváló autó.

2012. dec. 15. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
50%
A Cayenne sztem se szép, ebben egyetértek az első hozzászólóval. Viszont a Q7 se tetszik, úgy néz ki, mint egy nagy bálna. Az X5 és az ML sztem egész tűrhetően néz ki. Azt azért hozzátenném, hogy nem szeretem a SUV-okat, valószínűleg ezért nem tetszik egyik sem igazán.:D Ha mindenképp választanom kéne ezek közül, akkor a BMW-re esne a választásom, de csak azért, mert BMW fan vagyok.:) Egyébként ebben a kategóriában Range Rover-t vennék.
2012. dec. 15. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:

Ha lenne valamelyikre pénzem, el is tudnám tartani, és még tankolnám is, akkor én is feltenném a kérdést.. Bár, ha neked ez menni fog, akkor oké.


Én első helyre sorolnám a Q7-et és a Cayenne-t, 2. helyen lenne az X5, és csak utána, a 3. helyen a Mercedes. Egyszerűen nem tetszik a Merci, a 60-as korosztályhoz illik. (Mindenkitől elnézést kérek, ez a saját véleményem)

2012. dec. 15. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
Q7, de csak mert tetszik, hogy olyan vezetni, mint egy harcikocsit.
2012. dec. 15. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
Q7 a legjobb.
2012. dec. 15. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:

Q7-re szavazok en is, vagy GL mercire! Q7 nekem 3.0tdi volt, szerettem es nagyon jol ment! Nemet palyan kozlekedtem tobbnyire 180-as tempoba, es a fogyasztasa is birhato volt! 4.2 v8 benzines motor erosen hengerfej falo, en nem javaslom! 4.2 diesel mar sokkal jobb!:)


Gl-bol 450-em volt, nagyon szerettem, mert kenyelmes, tekintelyt parancsolo, nagyon jol megy, viszont 20 liter ala nem igen sikerult mennem a tankolassal es havi 10e km-nel bizony szamitott! Tehat ezutan lett 730d ami tokeletes es csak 10 korul fogyaszt!


X5-m nem volt, de hoztam be parat nemetbol, es az ido alatt bevallt, csak kicsi a csomagtartoja, es raadasul magasan is van a padlolemez, igy pakolni nehezebb bele! menni nagyon jol megy a 3.5xd es a fogyasztasa is kimagaslo!


Cayenne-t meg nem vezettem, nem is vagyom ra, ha olyan mint a Panamera...


Remelem tudtam segiteni!

2012. dec. 15. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:

Csak is a BMW...

ML 500 :)

2012. dec. 15. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:

Audi Q7(fehér)

Minőség, presztizs és még nem is skatulyáznak be alvilági embernek.

2012. dec. 15. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
Fele pénzért vennék egy A6-ost és röhögnék a SUV-osokon!
2012. dec. 16. 17:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 A kérdező kommentje:

Utolsó!


Köztünk csak annyi a különbség, hogy én is röhöghetnék az A6-os Audikon az S420-as Mercimből és feltehetném nekik a kérdést, hogy "csak ennyi?".

De mégsem teszem.

2012. dec. 16. 18:16
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!