Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Seat Toledo I elektronikai hiba?

Seat Toledo I elektronikai hiba?

Figyelt kérdés
Egyik alkalommal esős időben mentem az autóval, és vastagon állt több helyen is a víz az úton olvadás után, szó szerint belegázoltam, de erősebb hatás után azt vettem észre hogy az összes világítás (műszerfal, tompított fény stb) az autón lehalványult és nehezen állt vissza. Ja és a kézifékjelző halványan ugy maradt (ezt csak gyujtáson csinálja) Mi lehet, vagy mi lehetett a gond? Beázott valami?
2012. dec. 15. 23:36
 1/5 anonim ***** válasza:
Igen a generátor. Kissé elázott :) Előjött a check funkció :) Előfordul az ilyen. Nem is értem, miért rakják annyira lentre a generátort sok autónál. Ha ilyet tapasztalsz, akkor nem érdemes leállítani, hanem minél előbb szárazabb részre menni, és akár menet közben, kiszárítani a generátort, amennyire lehet.
2012. dec. 15. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi úgy tűnik kiszáradt is minden tuti ;)
2012. dec. 16. 22:48
 3/5 anonim ***** válasza:

Akkor jó. Sajnos ezekkel a kocsikkal kerülni kell a nagy vizeket. A sok ilyen áztatás hosszú távon káros lehet.


#1

2012. dec. 17. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Még 1 fura dolog amivel nem tudok mit kezdeni: automata szívató leállása után (mikor visszamegy az alapjárat 900 köré) torpan az autó nagyobb és hirtelen gázadásra, nem mindig csak mikor olyanja van, mi lehet a gond ? gyújtáselosztó gyújtórotor volt cserélve, kábelek gyertyák szinte újak.
2013. jan. 4. 12:36
 5/5 anonim ***** válasza:

Kedves Kérdező, nagyon jó lenne ilyen esetekben egy pontos gyártó, típus, évjárat, motorkód. Ez nagyban segítene megválaszolni a kérdést. És ezt minden kedves kérdező néninek és bácsinak mondom.

Egyébként ezer oka lehet, így nehéz valószínűsíteni bármit is konkrétan, okoskodni persze lehet.

2013. jan. 4. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!