Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Motorháztető nélkül közlekedni...

Motorháztető nélkül közlekedni szabályos?

Figyelt kérdés
2012. dec. 16. 20:39
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Nem.
2012. dec. 16. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Szerintem balesetveszélyes,én közlekedtem már csomagtértető,első szélvédő nélkül,de géptető nélkül még nem sikerült:)
2012. dec. 16. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Nem, ugyanis gyalogosvédelmi szempontból eléggé balesetveszélyes.
2012. dec. 16. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
0%
szerintem ezt nem szabályozza a kresz, én azt mondom nyugodtan.
2012. dec. 16. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Ha a Jaguárról és a Mercedesről levetették a kiágaskodó emblémát mert gyalogosokra nézve balesetveszélyes, akkor valószínűleg egy nyitott motortér is gyalogos szempontból balesetveszélyes, így szabálytalan is.
2012. dec. 16. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
A jaguárról tényleg levetették, de Mercedes-ről nem. Ezt hol hallottad? Meg fogtál te már Mercedes emlémát motorháztetőn? Fogadok, hogy nem, mivel akkor tudnád, hogy annak az alsó végén kis gömb van és rugós az egész. Hajlik, ha egy kicsit megnyomod, de menet közben akármilyen sebességnél sem mozog, mert nagyon-nagyon csekély a légellenállása. Ezenkivül pedig egy nagyon könnyű fém ötvözetből készült és kicsi lekerekített felület.
2012. dec. 16. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
Csupán arról van szó egyébként, hogy néhány újabb modellen nem kiálló emblémát alkalmaznak, hanem a hűtőrács kap egy jó nagyot belőle. De ilyenek készültek régen is!
2012. dec. 16. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
Ettől függetlenül tilos motorháztető nélkül menni. Ha egy gyalogos/biciklis végigcsúszna a motorháztető helyén akkor csúnya lenne a motortér tisztítása. Sajnos velem is volt ilyen, autó gondolt egyet és nem áll meg a stopnál és biciklistül átbukfenceztem a motorháztetőn.
2012. dec. 16. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
Arról meg senki se írt hogy így elég könnyű lenne megbuherálni ha mondjuk leparkolsz valahol és kiakar tolni veled valaki akkor egyszerűen elviszi az egyik gyújtás kábeled és már ott is ragadsz és ellopni is egyszerűbb lenne és egy rendőr se nézné jó szemmel valószínűleg megbüntetnének és még a kocsit se használhatnád!
2012. dec. 17. 00:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Miért? Hová lett a géptetőd? Lelopták?
2012. dec. 17. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!