Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Akkumulátoros golf kocsival...

Akkumulátoros golf kocsival lehet közlekedni úton?

Figyelt kérdés
Nem vagyok biztos az elnevezésében, de ilyen fehér, kicsi, akkumulátorral működő, lassú kis járgányra gondoltam.. Kell hozzá jogosítvány? Lehet használni közúton? Van korhatárhoz kötve? És egyáltalán, mennyi időt bír az akksija egy ilyennek? Köszi :))

2012. nov. 7. 22:34
 1/6 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy lehet használni közúton. Bár ha elektromos biciklit engedik, akkor talán...

Személy szerint biztos nem engednélek ki ilyennel közútra, mert az már annyira nagy, hogy nem csak kikerülni kell, mint egy biciklist, hanem konkrétan megelőzni. Arra pedig egy városban mondjuk reggel nem nagyon van lehetőség. Arra pedig ne kényszerítsen már egy ilyen "autócska", hogy elkéssek a munkából, mert nem tudtam elmenni mellette, és nem tudtam haladni:D Hidd el, ha reggel közlekednél egy ilyennel mondjuk egy megyeszékhelyen, vagy főleg Pesten, rövid úton meglincselnének a többiek:D:D

2012. nov. 8. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
A 13. kerületben cirkál egy ilyen. Taxiként üzemel. Piros rendszáma van.
2012. nov. 9. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Én is pont 13. kerületi vagyok, de még nem láttam. Hol szokott menni, mikor? :)
2012. nov. 9. 18:16
 4/6 anonim ***** válasza:
A Hollán Ernő utcában szokott utasra várni, vagy a Pozsonyi út elején. a sétálóutca részeken. Legtöbbször a Pannónia utcában, a körúthoz közel látom menni (mivel ott dolgozom;)
2012. nov. 12. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm, ki fogom figyelni aztán meginterviewolom :)


Köszi, ment a hasznos.

2012. nov. 12. 14:42
 6/6 anonim ***** válasza:
Levizsgáztatod lovaskocsinak, hadd tapogassa a yard úr a sapiját...
2013. ápr. 29. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!