Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 4 napja hozzájutottam egy...

G14 kérdése:

4 napja hozzájutottam egy aprilia sr-50 ditech -hez 2004 es új az aksi és az injector . Mennyire mehetek nagyobb (50km) távokat vele anélkül hogy cserben hagyna? Mert a kommentekből ítélve nem valami jó a híre

Figyelt kérdés
Az első motorom kezdő vagyok

2012. dec. 17. 21:27
 1/10 anonim ***** válasza:
Próba cseresznye.. Menj vele aztán majd kiderül.
2012. dec. 17. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Igyekszem csak alig merem kivinni az utcára a kommentek miatt pedig egész megkedveltem kb 50-60 között hajtom. Azért köszi! Még annyit hogy az üzemanyag jelzőm rossz mennyi lehet a javítása?
2012. dec. 17. 21:54
 3/10 anonim ***** válasza:
Lehet csak vezeték szakadás, lehet a jeladó rossz. Fogalmam sincs.
2012. dec. 17. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Nekem is ditechem van. 3000 km-t mentem vele, eddig hogy bármi baja lett volna, és már használtan vettem. Egy jónatács hozzá: csak a legjobb olaj+legjobb benzint bele, és nem lesz vele gond.
2012. dec. 17. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Megfogadom,köszönöm!
2012. dec. 17. 22:03
 6/10 A kérdező kommentje:
Még annyi hogy munkába használnám kb 10 órát lenne kint fedett de hideg helyen lehet valami gond az aksival? Nem szívesen tolom
2012. dec. 17. 22:13
 7/10 anonim ***** válasza:

Hy!

Ha gyári a gép,és nem nagyon piszkált senki sem bele és nem hajtották szét akkor bátran ajánlom hogy használd csak tankolj bele és olajat is vedd meg bele a repsol 2t fullszintetikus olajat.

Ezek csak akkor gázak ha tunningolják őket és ha nem rendeltetés szerűn használod.Magyarul földutakat kerüld és ne 100-zal rohangálj vele a 60-70-es tempót kényelmesen viszi és azzal még nem ölöd meg.

Szóval ha gyári rajta minden akkor bátran ajánlom,természetes legyen nálad mindig teló amin utáfutós segítséget tudsz kérni,de nem hinném hogy lennének ilyen problémáid.

Amire figyelj:használj mellényt,nekem is többször mentette meg az életem.

2012. dec. 18. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
ha kint hagyon éjszakára a lidliben lehetett kapni motor takaró fóliákat amik nagyon jók,érdemes szerezned mert nem tesz nekik jót sem az eső sem a pára hosszú távon.
2012. dec. 18. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm ezt jó volt hallani !
2012. dec. 18. 18:02
 10/10 anonim ***** válasza:
Én nem tárolnám a hidegben. Egyszer kinthagytam a -5-ben, de éreztem h nem szereti. Próbáld vmi garàzsba tolni, ja és ponyva!
2012. dec. 19. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!