Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tényleg negatív érzelmeket...

Tényleg negatív érzelmeket vált ki másokból, ha az illető limuzinnal közlekedik napi szinten? Még akkor is, ha megkereste és nem lopta a rávalót?

Figyelt kérdés

Azért a stretch limó, mert nem akar állandóan a vezetés (illetve a forgalom) miatt idegeskedni a munkája mellett, és sok mai (elég drága) autó hátsó lábtere kevés a kényelmes hosszabb utazásokhoz.


Az előbb említett prémium autók árához képest pedig jóval kedvezőbb egy használt limuzin vételára és kisebb az értékvesztése.



2012. dec. 18. 23:22
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:

Engem nem zavar.

Sokan amúgy pont azért kötik össze a lopással, mert lényegében pénzkidobás és ami könnyen jött, könnyen ment, ezért aki így szerezte a pénzét, gyakrabban költ felesleges dolgokra.

2012. dec. 18. 23:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
79%
Előítéletek, meg irigység a két kulcsszó amit keresel. :)
2012. dec. 18. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:

Első: de éppen ez a vicc az egészben, hogy figyelve a prémium (még csak nem is a luxus!) szegmens árait, egy limuzint _olcsóbb_ fenntartani (megvásárlás, majd szervíz és üzemanyag), mint sok más Mercedest, Jaguart, Lexust. Ha pedig használtan veszed, még olcsóbb. :)


Második: akkor inkább csak az irigység szól belőlük, de nem rejtőzik bennük más rossz(abb) érzés?

2012. dec. 18. 23:57
 4/17 anonim ***** válasza:
59%
ha egy régi/régebbi klasszikus limóval furikáznál engem nem zavarna de ha vadi új lenne már zavarna.
2012. dec. 19. 00:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
81%
Valószínűleg téged is zavarna, ha nem tudnál mit adni enni a gyerekeidnek, éhbérért dolgoztatnának és limóval járna a főnököd!
2012. dec. 19. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
100%
Engem egyáltalán nem zavar, azzal jársz amivel akarsz. Viszont a limóval a Belvárosi kis utcákat elfelejtheted.
2012. dec. 19. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Negyedik: ez teljesen igaz, megértelek, de szerintem a főnököd már most sem 1-2 millió forintos kocsival furikázik (ha tévedtem, akkor bocsánat). Plusz Magyarországon sok embernek van 10-20 millió forintos autója (használtan 10-20!), pedig elvileg meg sem engedhetné magának.


Na most a fenébe is! Ettől nem olcsóbb egy 4-5 milliós limuzin?! Nem a méretét kellene nézni az autónak, hanem a pénzbeli értékét!

2012. dec. 19. 10:18
 8/17 A kérdező kommentje:
Ötödiknek ment a komment, nem a negyediknek.
2012. dec. 19. 10:18
 9/17 anonim ***** válasza:
Ötödik vagyok. Nem magamról beszélek, csak arra próbáltam rávilágítani, miért vált ki negatív érzelmeket az emberekből egy limó látványa.
2012. dec. 19. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 Bence_ ***** válasza:

Mit értesz limuzin alatt?

pl egy long hetest?

Vagy egy ilyet [link]

Mind kettő jó, de lincol rossz bent a városban.

2012. dec. 19. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!