Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha van érvényes jogsim,...

Ha van érvényes jogsim, elmehetek vizsgázni?

Figyelt kérdés
Azt tudom, hogy bárki vehet pótórát, de teljes tanfolyamra lehet jelentkezni, vizsgával együtt?
2012. dec. 19. 14:16
 1/5 anonim ***** válasza:
46%
Ha van jogsid,miért akarsz vizsgázni?
2012. dec. 19. 14:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Ha már megvan a vizsgád akkor minek akarsz újból tanfolyamra menni ?

De ha bizonytalan vagy a vezetésben akkor menjetek ki a határba és ott tudtok gyakorolni .

Mielőtt elkezdtem volna a jogsit én is ott tanultam meg vezetni .

2012. dec. 19. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

nem erről van szó


nekem már évek óta van, napi 80-100 km-t vezetek, szóval megy


csak egy csomó ismerősöm most jogsizik, és szívatják őket az oktatók, vizsgabiztosok stb.

elgondolkodtam, hogy ha elmennék vizsgázni és egy korrupt vizsgabiztosnak nem fizetnék, és direkt tökéletesen mennék, akkor mit kezdene velem? :D

tudom, mindenkibe bele lehet kötni, de így le lehetne az ilyeneket buktatni egy videó felvétellel :D

2012. dec. 19. 14:30
 4/5 anonim ***** válasza:
Attól még hogy sok tapasztalatod van, nem biztos, hogy átmennél a vizsgán. Volt az egyik mműsorban, azt hiszem az ötödik sebességben, hogy kíváncsiságból beült az egyik műsorvezető az egyik vizsgabiztos mellé, és elsőre meg is bukott. Sokan rutinból vezetnek, amivel semmi baj sincs, de követnek el olyan hibákat, amelyeknek már bukás a vége. A vizsga 50 perc, és ha csak egy irányjelzés is elmarad, papíron meg is buktál. Én is elhagytam egy irányjelzést, és a hátsó ülésen ülő vizsgabiztos kérdezte meg, hogy merre is megyünk? Mondtam hogy jobbra, és akkor kapcsoltam be az indexet. Nem buktatott meg, de a vizsgalapon az van, hogy ezért már bukás járna.
2012. dec. 19. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Elöző voltam Itt a vizsgalap

[link]

2012. dec. 19. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!