Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miért kérdezik meg minden...

Miért kérdezik meg minden nap, hogy "első autónak mit vegyek"?

Figyelt kérdés

1: Nem mindegy, hogy első, második, vagy hanyadik autó? Ugyanúgy kifizeted, tankolod, mész vele. Teljesen mindegy, hanyadik.

2: 1000 válasz van már az oldalon 100-100000000Ft-ig arra, hogy mit ajánlanak az emberek. És mégis minden nap van egy "első autónak..." kérdés.


2012. dec. 19. 18:32
 1/10 anonim ***** válasza:
Hát, pénz meg ember függő, kinek mennyire mindegy, hogy egy autó első......
2012. dec. 19. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%
Általánosságban b.sznak visszakeresni az összes témakörben, lásd a karácsonyi mit vegyen anyának, paának, kutyának, legjobb barátnak, mert nem ismerem őket és/vagy abszolút életképtelen vagyok, kreativitásom pedig 0.
2012. dec. 19. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
77%

Én vitatkoznék veled, bár sosem tettem fel ilyen kérdést és nem is akarok :) Nekem nem mindegy milyen kocsim az első, mennyire tudom jól kezelni, milyen a kuplungja, mennyire esik kézre..tanuló kocsinak nem veszel egy audit...vagy egy "nagy seggű" kocsi sem a legjobb mondjuk kezdő vezetőnek egy kis smart helyett.


De amúgy igazad van abban, hogy szinte mindenki újrakérdez minden témakörben. Ez engem is nagyon idegesít.

2012. dec. 19. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Értelmesebb lenne úgy a kérdés, ha azt mondanák hogy milyen olcsó autót vegyen (és nem óránként megkérdezni). A legtöbb ember azért "első autót" vesz mert még nincs akkora megtakarított összege hogy egyből egy nagyobb, új, német vagy japán autót vegyen.
2012. dec. 19. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert ahány ember, annyi féle igény. Ami jó egy frissjogsis, nyugodt kiscsajnak, nem biztos hogy megfelel egy olyan srácnak akinek mindene az autó és már az óvodában is hajtókar volt a jele.
2012. dec. 19. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
szerintem azért, mert nincs egyéniségük, azt veszik ami a divat.
2012. dec. 19. 23:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Kocsinál nem az egyéniség számit, hanem hogy megyen, mennyit fogyaszt, mennyire megbizható, milyen kényelmes, stb. És csak ezek után szempont az egyéniség esetleg. De azt én sem szeretem, hogy mindennap megkérdik ezt, és ráadásul mindig oda is irják ugyan azokat az autókat (Suzuki, Opel Corsa, F Astra)
2012. dec. 20. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
nem mindenkinél ezek a szempontok. van akinek elvárásai sem vannak, csak az, hogy melyik gyorsul jobban:), melyik a punci mágnes....?:)
2012. dec. 20. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Jól mondod utolsó. A puncimágneses eset, mikor a csávó megvesz szinte ingyen egy BMW-t amelyik épp hogy nem hullik szét, de a sportdobbal jó hangja van és még a diszkóig is elgurul valahogy :D
2012. dec. 20. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
naés aztán, ha örömet szerez már megérte...
2012. dec. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!