Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Régi piros dizel olaj jó a...

Régi piros dizel olaj jó a mostani dízel motorokba?

Figyelt kérdés

Traktorba használták régen apósomék de még maradt egy jó adag..

Daihatsu hijet-be raknánk.. Szerintetek?

Használt már valaki ilyet?

Mi a véleményetek a Daihatsu hijetről kinek volt?

Tapasztalatok?


2009. aug. 23. 14:29
 1/7 anonim ***** válasza:
17%
Szívódízelbe jó, turbósba nem.
2009. aug. 23. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Azt állították valamikor, hogy a régi 86-os benzin szinezékével van pirosítva a gázolaj, de azért én se tölteném bele 10 évnél fiatalabb személykocsiba, főként annak ismeretében, hogy a Thaliákban is állítólag a rossz minőségő diesel olaj miatt mentek tönkre a porlasztócsúcsok.
2009. aug. 23. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Friss benzinkúti diesel olajjal felesbe keverném,szerintem simán elmenne bármelyik autóm vele.
2009. aug. 23. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Piros diesel az nem a HTO volt? (Háztartási tűzelőolaj)
2009. aug. 23. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

de, olajkályhában is tüzeltek vele régen, de traktorokba is jó!


a googlén ezt találtam


[link]


ezekszerint valaki még ki is megy ilyenért ausztriába, akkor biztos mukodik vele a kocsi is..

2009. aug. 23. 17:16
 6/7 A kérdező kommentje:

ma 15:48


Hát én nem tudom nekem egy citroenem van most lesz hetedik éves igaz az benzines de még nincs benne százezer kilométer sem aztán majd meghal az egész autó úgy szét van esve.. Katalizátor rossz kipufogó rohad szanaszét

Állandóan kimennek az izzók tiszta futómüves az egész kocsi, kuplung nyekereg váltó is elég spicces pedig normálisan karban volt tartva gyári olajjal 8-10 ezer kilométeres cserékkel... És nem volt agyonhajtva sem...



eddig 2 európai márka tulajdonosa voltam de úgy gondolom hogy az európaiak nem tudnak autót gyártani...


A 10-15 éves keleti autók mind gond nélkül rohangálnak, meg még olyannal sem találkoztam csak a daihatsunál hogy 93 mas autóba elektromos tükörfütés és mozgatás meg ilyenek..

A fülöp szigeteken is tudnak kocsikat alkotni azok aztán autók.. Kár hogy ide nem jutnak el..

2009. aug. 23. 17:26
 7/7 anonim ***** válasza:
Te nemazért de a kipu rohadást okozhatja a sok téli üzem is, gyakorlatilag sólében ázik fél évet. Az izzókiégésre sürgősen ellenőrizném a fesszabályozót, nézd meg a sarukon közepes fordulaton hány Volt van, nem lehet 13,8 nál nagyobb. Különben az összes európai egy rakat fos, jól mondod. Japcst de abból is a legegyszerűbbet, mert ki lehet nyírni annak is a villanyát de egy komplikáltabbat akkor dobhatsz ki mert nem lesz emer aki azzal tököljön és még anyagdíj is jön rá.
2009. aug. 23. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!