Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ha az autóban kigyullad a...

Ha az autóban kigyullad a piros (benzinkút) lámpa, mennyit lehet még menni vele? (Opel Corsa 1. 0)

Figyelt kérdés

2012. dec. 21. 18:43
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem nekísérletezz,és az első kútnál tankolj,ami utadba esik.

Ugyanis felszívja a tank alján lévő szmetyót,és abból szoktak a gondok lenni..

2012. dec. 21. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Általában még 50 km körülre elég, de ne nagyon centizgesd.
2012. dec. 21. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ezt pontosan nem lehet kiszámolni.Csak ha megnézed,hogy mennyit mentél még vele (de akkora már kifogyott a benzin). Fogyasztás függő is.
2012. dec. 22. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 peti4000 válasza:

Nekem Corsa C 1.2 Comfort van, igaz Vauxhall de a blokk ugyanaz mint az Opelben, nem néztem kilométerre mennyit megy, de ha sokat használod tartalékon előbb utóbb elkezd villogni, na én azután azonnal megyek a benzinkútra, ha városon kívüli utat tervezek akkor nem kockáztatok, tankolok ha már tartalékon van.

Egyébként egyszer városon kívül belenyomtam 72 kilométert úgy, hogy már tartalékon voltam mikor elindultam vele, de ismertem az utat amerre mentem és tudtam, hogy hol van benzinkút ha nagyon lefeküdne a mutató :)


Amúgy ettől eltekintve nem kísérleteztem vele, városon belül szerintem jóval kevesebbet megy tartalékon.


Üdv

2012. dec. 26. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!