Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Miert nem indul az autom?...

Miert nem indul az autom? Valami tipp?

Figyelt kérdés
Reggel inditottam az autot minden jol ment hajtott a motor is de nem indult .Kesobb mintha az aksi lemerult volna nem olyan intenziven hajtott a motor ezert az akksit feltoltottem de semmi valami tipp?
2012. dec. 22. 20:48
 1/5 anonim ***** válasza:

Milyen autó,milyen motorral, volt-e előjele, legalább ennyi infó legyen már benne könyörgöm.


A "hajtott a motor is" az azt jelenti hogy tekert az önindító?

2012. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Garázsban vagy kint az utcán van tartva? Van benne fagyálló? Ez előtt mikor volt utoljára beindítva? Ilyen hidegbe nem árt naponta legalább egyszer beindítani 5 percre hogy járjon egy kicsit, ha nem vagy a közelébe akksit kiszedni bevinni a melegházba.
2012. dec. 22. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Fiat uno .igen azt jelenti hogy forog az onindito.fagyallo van benne kb 2 napja nem volt inditva
2012. dec. 22. 21:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Kapott rendes téli motorolajat?Mert bizony nagyban megnehezítheti az indítást a nem megfelelő olaj.
2012. dec. 22. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Igazabol nem tudom mert mamameke az auto csak megkertek nezzek utana a neten..:/
2012. dec. 22. 21:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!