Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol és miként érdemes elkezden...

Hol és miként érdemes elkezdeni egy autó optikai-tuningolását? A többit a leírásban.

Figyelt kérdés

Egy Mazda 323f-esről (94-98) van szó, amit szívesen csinosítgatnék kicsit, a gyárilag is szép karosszéria ellenére!


Amilyen módosításokra gondoltam: első lökhárító, oldalsó szoknya, hasmagasság csökkentés, kilincsek és visszapillantó tükrök színre fújása


Ez az első autóm, és fogalmam sincs, hogy hova(kihez?) forduljak tuning ügyben, az alkatrészeket honnan szerezzem be, ezért kérem, hogy válaszoljon nekem egy témában jártas tag!


Áldott, szeretetteljes ünnepeket mindenkinek!



2012. dec. 24. 03:59
 1/10 anonim ***** válasza:
Én amondó vagyok ha szép igényes autot akarsz, akkor ezeket a tuning lökösöket hagyod. Elösször mondjuk vmi szép felni, 16"os. Hozzáegy sport futómű, 40es ültetésel, vmi szolid morgós hátsódob,m rá.Aztán ablak fóliázás, színre fújni a dolgokat, és esetleg lámpa csere, mondjuk vmi feketehátteresre (a kromozott dolgokat én rühellem, sztem giccses). Szerintem ez igy mutatna:)
2012. dec. 24. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ja és hogy hol? Internet googlebe beirod és kidob egy csomó weboldalt.
2012. dec. 24. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Lökhárítókat hagyd inkább. Kis ültetés, nagyfelni, színrefújt alkatrészek (lökös, kilincs, tükrök), enyhén sötétített ablakok. Szerintem ennyi elég.

Műanyag krómcsíkok, lökhárító toldatok, matricák, légbeömlők, hatalmas hátsószárnyak kerülendők, mert nagyon giccses bohóc autó lesz a végeredmény.

2012. dec. 24. 10:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:

[link]


[link]


Én nagyjából ilyennek képzelem el az autómat,(plusz egy oldalsó szoknya) tehát félreértés ne essék, nem akarom túlcsicsázni, már pedig ez szerintem nincs.

2012. dec. 24. 13:22
 5/10 anonim ***** válasza:
Lökj rá egy 20-as felnit :))
2012. dec. 24. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
Ááááá, még a 17 colost is többször meggondolnám szép hazánk útjaira :)))
2012. dec. 24. 13:56
 7/10 A kérdező kommentje:
Egyébként a kérdésemre valami konkrétabb választ kaphatnék? Tehát keressek fel egy autószerelőt, vagy hogy megy az ilyen átalakításoknak a menete(illetve hol)?
2012. dec. 24. 13:58
 8/10 anonim ***** válasza:
Ami a képen van az nagyjából jó. Mondjuk nagyobb sok küllős felnivel, meg egy kis ültetéssel pofás lenne. A króm spricniket viszont lerúgnám róla. Ezek nem bonyolult dolgok, magadnak is megtudod csinálni.
2012. dec. 24. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:

[link]


Ez sem csúnya, bár én más felnit választanék, és a gyári hátsó szárnyat meghagynám :P

2012. dec. 24. 14:52
 10/10 anonim ***** válasza:

Na ez egész jó.. Izléssel nincs gond:)

Hát neki állsz gyüjteni, és szép sorban megveszed a cuccokat, aztán majd elviszed és összerakatod. Ahhoz hogy megvegyed az alkatrészeket nem kell autószerelő.

2012. dec. 24. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!