Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek engedélyekkkel...

Szerintetek engedélyekkkel meg mindennel együtt mennyibe kerülne az autómba egy új állítható futómű?

Figyelt kérdés

Van egy kis 2001-es Fiat Bravom,és szeretnék belőle egy nagyon jó kis autót építeni...Tudom hogy sosem látom majd a ráfordított pénzt,de nem is ez a lényeg mivel az autóval nagyon hosszútávra tervezek...Míg egyben van :D ...

Vagy szerintetek vicces hogy egy félmillió ft-ot érő olasz autót ennyire túlspécizzek? Elég gyatra a gyári futóműve és szeretnék bele valami profit rakatni!


2012. dec. 28. 17:52
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
12 éves kocsi..egy vasat ne ölj bele...
2012. dec. 28. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Háát megértem ezt is...De tudod én egész kölyökkorom óta erre az autóra vágytam... 2001-ben mikor ezt kiadták nekem nagyon megtettszett és tudtam hogy ilyen lesz az első autóm...Kötődünk nagyon hozzá,és ezért gondolkodom így h szeretném a lehető legjobbat megadni nekem...Ha van autód tudod milyen érzés szeretni egy kocsit :) ...Már 2x is megmentette az életem,totálkárosra tört,de élve szálltam ki belőle és hálából teljesen rendbehozattam!
2012. dec. 28. 17:57
 3/16 A kérdező kommentje:
Neki*
2012. dec. 28. 17:57
 4/16 anonim ***** válasza:
figyelj ide az emlékeid érzelemeid az kivel mivel élted át az egy dolog a kocsi legyen bármilyen csak egy eszköz nem más ok?esetedben egy olyan értékü kocsid van amiért az enyémet nem fényezikle..felesleges ráköltened bármekkora összeget mit..75-90 le ?abból több ló beteg ...értesz remélem?
2012. dec. 28. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 A kérdező kommentje:

Persze értelek, faterom is ezt mondja h szerinte nem érdemes...

Nahde egyszerűen sajnálnám eladni. Amúgy chiptuningos, volt motorgenerálon is, 119 egészséges paripa van benne...És benne van már 206 ezer Km. És nincs vele semmi gond.

Ezek után is tartod a véleményed?

2012. dec. 28. 18:09
 6/16 anonim ***** válasza:
ne haragudj de igen..egyszerüen deficit
2012. dec. 28. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Dehogy haragszom!! :D Csak kíváncsi vagyok másik hogy gondolkodnak erről... Sztem énis csak azért gondolok ilyesmikre mert túlságosan bele vagyok buzulva ebbe az autóba...
2012. dec. 28. 18:14
 8/16 anonim ***** válasza:
még valami,vilagitás fékszett,alacsony a kocsiazekrény,nem biztonságos (tudom kiszálltál belöle)de lassan lassan korszerütlen lesz elavilt azt javaslom ha van lehetöseged ülj be valaki mellé vagy szalonokba menj el más kocsikba ülj be meglatod hipp-hopp meggondolod ezt a dolgot
2012. dec. 28. 18:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Felesleges állitható, úgyse fogod tekergetni, rakj rá egy felnit meg egy 4centis ültetést gátlóval aztán kész.
2012. dec. 28. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Projektoros fényszóró sportizzókkal, Brembo sportfékrendszer, 4 légzsák... sztem annyira nem veszélyes dee azért nem is Volvo vagy Saab a biztonságérzete. És amit írtál az egy jó dolog, de mikor beültem egy új autóba, nem éreztem azt a feelinget mint a kis olasz autóba...
2012. dec. 28. 19:56
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!