Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Szerintetek engedélyekkkel...

Szerintetek engedélyekkkel meg mindennel együtt mennyibe kerülne az autómba egy új állítható futómű?

Figyelt kérdés

Van egy kis 2001-es Fiat Bravom,és szeretnék belőle egy nagyon jó kis autót építeni...Tudom hogy sosem látom majd a ráfordított pénzt,de nem is ez a lényeg mivel az autóval nagyon hosszútávra tervezek...Míg egyben van :D ...

Vagy szerintetek vicces hogy egy félmillió ft-ot érő olasz autót ennyire túlspécizzek? Elég gyatra a gyári futóműve és szeretnék bele valami profit rakatni!


2012. dec. 28. 17:52
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
Mondjuk azzal egyetértek hogy az állítható valóban felesleges, mert ugye nem minden nap állítgatja az ember... A felni ültetéssel jó ötlet,de az már megvan :)
2012. dec. 28. 19:57
 12/16 anonim ***** válasza:

Hagyd alatta a gyári futóművet, a rugókkal és a gátlókkal, meg a szilentekkel játssz, ha eltalálod a beállításokat sokkal jobb lesz. Meg némileg olcsóbb is.


Egyébként emlékeim szerint egész jó a futóműve, mi a gondod vele?

2012. dec. 28. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Én megértelek kérdező. Van nekem egy 99-es Mercedes CLK-m, sport kidású, szóval a hátsó kerekek szélesebbek, nincs úgy bent hátul a kerék, mint sok CLK-n. És már elég sok millió forintot ráköltöttem. Kivül-belül mesésen néz ki, piroslámpánál többször átszóltak autókból, hogy gyönyörű az autóm. Többször volt, hogy álltam mellette, szálltam ki, pakoltam ki belőle, vadidegen gyalosok is mondták milyen szép autó, emellett taxis, meg parkolóban, tökmindegy. Baráti körömben, osztálytársaim, mindenki mondja. Bár hozzá kell tennem rengeteg munkámban van. 8-9 órákat takarítgatom, vettem bele most is rakás dolgot 100 ezer forint összértékben. Például golyós ülésvédőt, 8 ezerért darabját, meg új gyári fekete kókusz szőnyeg 25-ért. Stb.. A remek illatról pedig két illatosító gondoskodik. Egyik My Shaldan Narancs, meg még Dr. Marcus piros gyümölcsös. Utóbbit a klimabeömlőre kell tenni. Első autóm, már majdnem 3 éve, sokszor megtörtem, de mindig rendbehozattam gyönyörű szépen. Nagyon sok munkám van benne, de nem bántam meg az égvilágon semmit. Szerintem költs nyugodtan arra az autóra, ha ettől leszel boldog, szereted azt az autót. Egyáltalán nem túlzás ilyen esetben. Ráadásul ha ennyire vigyázol rá, valóban hosszú ideig veled lesz még. Eladáskor persze, hogy nem hozza vissza az árát, de gondolom nem is fogod sohasem eladni. Én sem az enyémet. Max veszek mellé valamilyet, de ettől megálni semmiképp! Üdv!
2012. dec. 28. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

# 12 válaszolóval értek egyet.

Az én (egyik) autómban van sport fokozat. Valamit a futóművön is állít ha be van kapcsolva. Nem kimondottan emiatt vettem az autót, csak benne volt használt autó révén.

Megmondom őszintén eddig jó ha háromszor bekapcsoltam ezt a sport gombot mióta nálam van az autó.


Szerintem ezzel te is így leszel. Eleinte amíg újdonság, biztos el fogsz játszani egy állítható futóművel. Aztán ráunsz és már azt sem fogod tudni hogy ilyen is van az autódban.


Amúgy megértelek. Nekem van egy családból első tulajtól örökölt '78-as Ladám 60.000 Km-rel, végig garázsban tartott, gyári krómozással, stb. Sokan leszólítottak már benzinkúton, parkolóban, hogy nem-e eladó az autó. Egy Lada, most 2012-ben!

Azt hiszem ennél nagyobb leismerés nem kell, az autó állapotát illetően.

Igaz, hogy elavult, meg kényelmetlen, de nekem többet ér, mint pár láda sör, vagy pár karton cigi, amit kapnék érte.

Tuningolni eszem ágában sincs. Inkább ezt a gyárias állapotot szeretném megőrizni még jó sokáig.

2012. dec. 28. 21:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Hát akkor úgy néz ki én sem vagyok ezzel egyedül...

Én nagyon boldog vagyok ezzel a kis autóval és eszembe sem lenne eladni...Mikor beleülök és elindulok vele mindíg mosolyt csal az arcomra. Anyukám is mindíg bíztat hogy nembaj fejlesztgessem csak azt az autót,jó kis autó az nem kell bántani...stb. Nők :) Nahde igaza vaaan sztem...

2012. dec. 28. 22:25
 16/16 A kérdező kommentje:

mr.flash úr neked a válasz:

A futóműben az nem tettszik hogy egy pici sportosabb kanyarodásnál szerintem nagy a karosszéria dőlése...Szervizbe azt mondták hogy ez a futómű gyenge,ha kicserélném király lenne... Neem tom..Lehet hogy csak le akarnak rámolni mivel látják h nem sajnálom a pénzt rá...Ahogy kinéz...ami van benne ....általában full tank stb :) :) De gondolkodtam már azon is h lehet h segítene nekem egy jó kis toronymerevítő is...Meg amiket írtál h rugók,gátló.... az sem rossz ötlet :)

Szted a toronymerevítő mennyire jó?

2012. dec. 28. 22:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!