Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » VW Passat b5 1.9 TDI (110...

VW Passat b5 1.9 TDI (110 LE), Mazda 6 CD120 Evolution III, Ford Mondeo 2. 0 TDCI vagy Tddi, Peugeot 307 1.6 HDI 110 LE?

Figyelt kérdés

Autót szeretnék venni, maximum 3300 euro-ért, elsődleges ötlet szerint Ausztriából. Eddig a Passat a legszimpatikusabb, azok alapján amiket hallottam róla, de érdekelne ez a 3 másik típus is. Pl.:

Ez a Passat: (legalábbis az elképzelés).

[link]

Ez a Mazda: (ez tudom hogy törött, de az érdekelne, hogy érdemes-e vele foglalkozni, alapvetően jobb-e mint a többi ami a kérdésben szerepel?)

[link]

Ez a Ford:

[link]

Ez pedig a Peugeot:

[link]


Ezek igazából csak példák, az irányt mutatva. A legjobbat a Passat 1.9 TDI motorjáról hallottam, a mazdáról sokat nem tudok, csak hogy jó márka, a Fordot sokan szidják, a Peugeot meg a legfiatalabb, amit ebben az árban tudnék venni, de nem tudom hogy mennyire megbízható... A részecskeszűrővel ijesztegettek ezzel kapcsolatban, meg hogy francia.. Szeretnék egy megbízható, tágas, alacsony fogyasztású, megbízható és erős autót ebben az árban, ami ehhez a kategóriához viszonyítva nincs elszállva az alkatrész téren sem. Ebben kérném a segítségeteket.

Válaszaitokat előre is köszönöm!



2012. dec. 29. 18:21
 1/7 anonim ***** válasza:
Szeretnék egy megbízható, tágas, alacsony fogyasztású, megbízható és erős autót ebben az árban,ebben az árban pont ilyen kocsit nem kapsz....
2012. dec. 29. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

Mazda felejtő.....

Ha egy válasz lehetséges Ford 2.0 literes dieselje..

2012. dec. 29. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
40%
Nekem egy 2006-os 2.0 Tdci mondeom van nagyon megvagyok vele elégedve:) úgyhogy én ezt ajánlom:)
2012. dec. 30. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszotokat, utolsó kommentelő! Egy kicsit mesélnél róla bővebben? Volt-e valami gond vele, hogy használod, mennyire költséges autó, meg hasonlók :) Azért is kérdezem, mert most kb 1 évig nem nagyon tudok rá a kötelező szervízeken kívül költeni.. És ha valami drágább dolog tönkre megy, akkor állni fog a garázsba.. :/ Plusz hallottam a részecskeszűrőjéről, meg hogy valami addblue folyadék kell bele, és hogy ez marha költséges.. Légyszíves írd le a tapasztalataidat!
2012. dec. 30. 13:09
 5/7 anonim ***** válasza:
Hát én főként városba használom nekem 140.000 km van most benne kötelező szervízen kívűl semmmi. Amit tudni kell hogy 160.000-nél van egy kuplung csere ami költségesebb. Az addblue folyadék az mi?:D én még nem hallottam róla:) Egyébként a szerelő akihez vittem a kocsit azt mondta hogy nem nagyon lessz vele gond a transitba is ez a motor van:) Viszont vigyázz hogy DPF ne legyen a mondeoba mert az mindenféle hibakódokat kiír. Nekem szerencsére nincs benne.
2012. dec. 30. 14:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Az addblue folyadékról nekem valami olyasmit magyaráztak, hogy azzal kell tisztítani a részecskeszűrőt, ami a tanknál van, és hogy 2x lehet beleönteni, utána csere.. Valami ilyesmit magyaráztak róla.. De nem tudom :) Köszönöm a segítséged!
2012. dec. 30. 14:28
 7/7 anonim ***** válasza:
Jó tudni:D Nagyon szivesen:)
2012. dec. 30. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!