Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mi a tapasztalat, vélemény...

Mi a tapasztalat, vélemény egy Daewoo Ticoról?

Figyelt kérdés
Kell vennem egy kis autót,munkába járni,és előtte utána a gyerekeket hozni vinni.Egy ilyenre gondoltam.Tapasztalatok?Esetleg akinek ez van,vagy a környezetében valakinek,,bármilyen info jól jönne.
2012. dec. 30. 07:27
1 2 3 4
 31/39 A kérdező kommentje:
ok ki fogom húzatni,azért majd a faluból néha napján kiviszem angyalomat,hadd lásson világot ő is.
2012. dec. 30. 20:52
 32/39 anonim ***** válasza:
100%
Azért ha majd megnézed azt a belinkelt Tico-t akkor vedd le a kormányról azt a huzatot, mert így is látszik, hogy sérült szigszalag is van rajta ha jól látom, persze ez nem kizáró tényező de egy-két ezret talán tudsz alkudni miatta.
2012. dec. 31. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/39 anonim ***** válasza:
Megvan már a kisautó????
2013. jan. 12. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/39 A kérdező kommentje:
Még nincs,majd február végén valószínű.Bár most a férjem hozzáértő kollégái mindenáron inkább egy 1000-es suzukira akarnak rábeszélni!Már nem tudom mi legyen!
2013. jan. 15. 12:13
 35/39 anonim ***** válasza:
100%
Ismerősömnek van egy ilyenje és nekem nagyon bejött a cucc. Kérdezősködtem ról tőle mert érdekelnek az autók és azt mondta, hogy nem nagyon vannak hibái, és strapabíró. Persze egy suzukival nem vetekszik de nemrossz autó. elég hamar felmelegszik a vize tehát télen hamar fűt fogasztása sem nagyon sok és nekem érdekesnek tűnt vezetni..
2013. jan. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/39 anonim ***** válasza:
Mit értesz az az alatt, hogy érdekes volt vezetni?
2013. jan. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/39 anonim ***** válasza:
Én sejtem, az úttartása nem stabil, olyan, mintha ide-oda inogna. Nekem is fura volt, de nem kellemes.
2013. jan. 24. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/39 anonim ***** válasza:
Arra értettem, hogy könnyen mozog és könnyű vele parkolni de nekem kicsit fent fogott a kuplungja :(
2013. jan. 24. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/39 Napkiraly ***** válasza:
100%
inog? Hát nem tudom, szerintem kőkemény futóműve van, ahol 100nál a matiz le akart fordulni az útról a nyomvájú miatt,a ticoval kényelmesen előztem 110-120-szal. Dodzsem érzés, váltasz,gyorsul, azonnal reagál, szerintem szórakoztató, erre gondolhatott
2013. jan. 24. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!