Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Laguna Vélemények tapasztalato...

Zsolman kérdése:

Laguna Vélemények tapasztalatok 2007- utáni modellekről? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 09:46
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
2012. dec. 30. 10:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:

Nagyon jó választás! Az egyel régebbi fajta egy hulladék volt, de ezzel nagyon beletaláltak. Viszont az emberekben még a régi után vannak meg az előítéletek, így az áraik nagyon alacsonyak.

A tulajdonosok csak jókat írnak róluk. A népítéleten alig írnak meghibásodásról, konkrétan a legmegbízhatóbb autó a kategóriájában. Bőven jobb értékléseket kap, mint a Merci C, BMW 3, Audi A4. Ez elég hihetetlenül hangzik egy Renaulttól, de így van. Vannak klubtársak, akik külföldi fórumokat is olvasgatnak, ott sem írnak különösebb hibákról.

2012. dec. 30. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:

köszi!

volt francia autóm 206 peugeot elektonikailag 1 szar volt!

most opelem van h astra néha ennyek is rosszalkodik az elektronikája...a lendkerék a lagunában mikor szokott tönkremenni?egy átlagos szervíz mennyibe kerül(nem szakszervízben)

2012. dec. 30. 12:53
 4/15 anonim ***** válasza:
Ez érdekes dolog, sokan csodálkoznak majd, de nem nagyon hallani még elromló lendkerékről 2007 utáni Lagunában. Az 1.5-ösben egyébként ha elromlana, akkor is "csak" 50e Ft, míg a 2.0-esben ugyanúgy 200e Ft lenne, mint a többi autónál de tényleg nem szokott elromlani. Nem olyan menetrendszerű, mint egy VW-nél.
2012. dec. 30. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Bocsi, ezekben az árakban nem vagyok 100%-os, abban viszont igen, hogy nem jellemző hiba a Renaultoknál a lendkerék.
2012. dec. 30. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:
Ezekszerint megbízható autónak tűnik....kicsit bizalmatlan vagyok autót cserélni az astamban 197000 van kicseréltem már a lendkereket vezérlést fékeket...érdemes túladni vagy elcserélni?
2012. dec. 30. 14:28
 7/15 anonim ***** válasza:

Ezt csak te tudod, hogy mik az igényeid, hogy állsz anyagilag, stb. Annyi biztos, hogy 2,5m-ért egy igazán jó újszerű Lagunát kapsz.

Milyen Astra volt, és mennyibe került a lendkerék?

A 2.0-es Lagunánál nem kell vezérlést cserélni, mert láncos, míg az 1.5-ösnél 160e Km-nél kell, de csak 60e Ft mindennel együtt. A konkurenseknél ez jóval drágább.

2012. dec. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:

Csak azt nem értem ,hogyha francia márkákról kérdeznek rögtön jön a lehurrogás ...Miért ? Ez is csak egy kérdés ,vagy nem ?

Én nem véletlen nem válaszolok a merkedeszes kérdésekre ,hiába kell javítanom ...meg van a véleményem és magamba tartom !

Egyébként a kérdésre ,vágj bele !

2012. dec. 30. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
lendkerék kinyomó csapággyal munkával 180ezer.megcsináltatom még az első fékeket, vezérlést majd aztán tavasszal lehet becserélem.....
2012. dec. 30. 19:24
 10/15 anonim ***** válasza:
Gondolom valakinek kitörlődött a hozzászólása. El tudom képzelni mit írt, tipikus olyan emberek, akik életükben nem láttak még Laguna III-at, de "szar, mert francia".
2012. dec. 30. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!