Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Laguna Vélemények tapasztalato...

Zsolman kérdése:

Laguna Vélemények tapasztalatok 2007- utáni modellekről? Érdemes belevágni?

Figyelt kérdés
2012. dec. 30. 09:46
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Szerintem ha le akarod cserélni, akkor ne csinálj meg rajta semmit. Úgyse fogják megfizetni.
2012. dec. 30. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:
köszi a válaszokat !Szerelő vagy amúgy?
2012. dec. 30. 19:32
 13/15 anonim ***** válasza:

Gyönyörű Francia autó dee ez csak azoknak való akik nem sajnálják az autójuktól a törődést. Ezt arra értem hogy erre jobban oda kell figyelni.

Elektronika... Nem tudom pontosan mik a típushibák de ha valami hibás bizony azt javítani kell. Véleményem szerit a Francia olyan mint az Olasz : Ha nem törődsz vele cserbenhagy. Ha törődsz vele akkor mindent megad neked amit tud: Kényelmet,biztonságot,megbízhatóságot... stb :)

Átlagnál drágább a szervizelése hiszen ez mégsem egy átlagos mindennapi tömegautó. Étvágya is magasabb egy Suzuki Altó mellett :) Nyilván :) Én azt mondom neked csak akkor vágj bele,ha el tudsz játszani a gondolattal hogy ezzel az autóval tudni kell bánni:

Finoman váltunk vele,nem rángatjuk nem durváskodunk vele...Figyelünk a kátyúkra a padkára való felállásra...Olajcserékre karbantartásokra szigorúan figyelünk...Ha valami rossz nem a legolcsóbb utángyártott hanyag minőségből javíttatjuk meg mert az nem jó neki...

Ez az autó véleményem szerint olyan embereknek készült akik lelkiismeretesen szeretnek törődni az autójukkal (és itt nem a heti lemosásra gondolok). Ha az előbb felsoroltakat be tudod tartani, akkor kapsz egy igazi kényelmes egyedi luxus Francia autót ami még autó marad neked 10 év múlva is!

Üdv.

2012. dec. 31. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:

Ismét megragadom kedvenc és igaz mondásom ...

Nincs rossz technika csak tudatlan szerelő és trehány gazda !

2012. dec. 31. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:

köszönöm mindenkinek!!

BUÉK

2012. dec. 31. 18:23
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!