Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vw Ventot vennék, de csak...

Vw Ventot vennék, de csak benzinest. Melyik motorral érdemes?

Figyelt kérdés
Hallottam hogy az 1.4 és 1.6 midnenképp felejtős, mert fogyasztásban ugyanannyi mint a 2.0 es 8 szelepes. Ez igaz lehet, vagy csak szóbeszéd? a rengeteg hibalehetőség ( kettőstömegű lendkerék, adagolóproblémák, turbo, sok sok km) miatt nem szeretnék td-t venni. kérlek segítsetek!
2012. dec. 30. 10:58
 1/6 anonim ***** válasza:
Az 1,6-os 102 lóerős (ha arra gondolsz) állítólag nem egy spórolós fajta. Hogy az 1,4-es annyit enne, mint a 2 literes, azt nehéz elhnni. Ha nem vagy rohanós típus, én az 1,4-est javaslom.
2012. dec. 30. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

2.8 VR6


az már valahogy meg tud indulni, és még lehet erősítgetni, van benne tartalék

2012. dec. 30. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Akkor is 1.9 TDI.


Amúgy van benne valami, hogy az 1.4 annyit eszik, mint a 2.0, úgyhogy az jó választás lehet, ha kisebbel veszed, csak erőlködik.

2012. dec. 30. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
a 2.8 nagyon jó motor, viszont nekem az már teljesitmény adóban és fogyasztásban is rengeteg, és kínálat is gyatra, viszont a kérdés itt tényleg az hogy a 2.0 es vagy 1.8 as jobb választás e mint a kis 1.4 vagy 1.6 amiből rengeteg van.
2012. dec. 30. 13:41
 5/6 anonim ***** válasza:

Írtad ,hogy benzines !

Az 1,6-s felejtő (problémás )

Vedd az 1,4-s

2012. dec. 30. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

Tudom nem mai kérdés de az 1.6-osokat és az az alattit felejtsd el. Tíz éve van a családban egy 1.6-os (8v), sok mindent szeretek benne, egyvalamit viszont gyűlölök: nem képes megindulni. Tök mindegy, mennyire pörgeted, nem megy. És nem is fogyaszt, le sem írom mennyivel jártam vele mert én sem hinném el ha nem magam tankoltam volna.



Mégis azt mondom, kell bele a kétezres motor.

2016. okt. 13. 21:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!