Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Most szereztem meg a jogsit...

Most szereztem meg a jogsit és vennék saját kocsit csak nincs sok pénzem rá. Kb max 180e Huf. Néztem fiat Tipo vagy opel kadett szerintetek? De segíthetnéket hogy milyet érdemes néznem.

Figyelt kérdés
Ha van tippetek hogy miért ezt és ezt vegyem kérlek osszátok meg velem:) nagy segitség lenne mert sokat számit a kinézet de viszont a belső is :DOlyat szeretnék ami viszonylag jol is nézki meg nem is olyan kövület:D szerintetek?
2010. szept. 29. 21:22
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
Ebből át is kellene iratni?
2010. szept. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
esélytelen
2010. szept. 29. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 A kérdező kommentje:
nem a átiratásra külön pénz meg van. 180e ft van kb kocsira :) minek esélytelen?
2010. szept. 29. 21:29
 4/32 anonim ***** válasza:

Viszonylag reális amit néztél.

Esetleg még A Corsa, Renault 19/clio, Golf/Jetta 2

2010. szept. 29. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 A kérdező kommentje:
A corsa annyira nem jön be. Clio az igen de francia Golf meg ennyiből nem is tudom h milyet tudnék venni 1es golfon lenni mitcsinálni kivül belül sztem:D
2010. szept. 29. 21:38
 6/32 anonim ***** válasza:
Tipo nem rossz, Nekem 5 évig volt. Az elektronika furfangos volt, de az alkatrész fillérekbe került. A computer beázott a figyelmetlenségemből, mert a tetőablak lefolyója el volt dugulva és valahogy oda szivárgott be a víz, de csere után minden oké volt. A motorja jól bírta, egyszerűen tudni kell használni és nem kell állatkodni vele.
2010. szept. 29. 22:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
Hát, ha neked sokat számít a külső meg a belső is, azt kell, hogy mondjam gyűjtögess még picit. Ugyanis ennyiért csak valami lepukkant tragacsot fogsz tudni venni!
2010. szept. 30. 02:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
42%

[link]

Hmm, Tudtam, hogy vannak még csodák. Íme! Geo STORM amerikai autó, érvényes magyar okmányok, automata váltó, szervo, de még légzsák is van benne! És szerintem ennyiért még baromi jól is néz ki!

2010. szept. 30. 02:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
tedd fel a feketére, ha bejön abból már pofás kis brümit lehet venni :)
2010. szept. 30. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 A kérdező kommentje:
Szóvala Tipo nem rossz. csak elektronika gázos .A Geo tényleg tettszik csak automata én meg manuálisat szeretnék. Milyen feketére tegyem fel?:D
2010. szept. 30. 08:58
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!