Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonon robogó karburátor...

Simsonon robogó karburátor van, és csak szívatóval együtt lehet vele menni,?

Figyelt kérdés
tehát nem bírtam venni simson karburátort, de sikerült egy vadi új robogó karburátor szereznem, és tökéletesen működik vele, de múltkor egyszer csak elkezdett ömleni a benzin a túlfolyón, be sem akart indulni, és csak szívatóval ment, ha szívatót elengedtem akkor leállt, nem lehetett vele menni, szétszedtem amennyire csak lehetett, kompresszorral kifújkáltam minden fúvókát meg mindent, összeraktam beállítgattam, és tökéletesen működött, és valamelyik nap tankoltam bele, jöttem vele hazafelé, és leállt, és onnantól megint csak szívatóval megy, megint eldugulhatott, de múltkor se találtam benne semmi koszt semmi rozsdát, semmit ami eldugíthatta
2012. dec. 31. 17:01
 1/6 anonim ***** válasza:

Hát pedig csak eldugult...

Am.létezik egy csodás találmány: benzinszűrő a neve.

180-250 ft között mozog az ára,származási országtól függően..Na egy ilyenbe próbálj befektetni,rövidtávon megtérül a befektetett összeg.

2012. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 waland ***** válasza:
benzinszűrő. Egyértelmüen tele megy kosszal a tűszelep, és nem zár le. Azért segít a szívató, mert kicsit javít a benzin-levegő arányon. Tulajdonképpen belefullad a motor a benzinbe. Rakj rá szűrőt, és ha van rá mód, akkor pucold ki a tankot, mert majdnem biztos, hogy a rozsda keseríti meg az életed.
2012. dec. 31. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
tudom mi az a benzinszűrő, és van egy a benzin csapba is, és van egy a benzin csőben is, szóval két benzin szűrő van rajta, és a tankon se nagyon látni rozsdát, és mégis eldugul.../: annyira kicsi a fúvóka xd :D
2012. dec. 31. 17:39
 4/6 anonim ***** válasza:

És a légszűrő is megfelelő?

Az ott bejutó por is tud okozni szép dolgokat...

2012. dec. 31. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
a légszűrőt nemrég fújkáltam ki kompresszorral
2012. dec. 31. 18:13
 6/6 anonim ***** válasza:
Az a robogó karbulátor kétütemü, vagy négyütemü motorhoz készült? Lehet, hogy az olaj a benzinben lerakódik a karbulátorban és azért dugul el. Emeld meg a tüt benne, hogy ne duguljon el az üzemanyagtól.
2013. febr. 26. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!