Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mikortól számít átfestésnek?

Mikortól számít átfestésnek?

Figyelt kérdés
"Haverom" arra készül, hogy átfesti az autóját (Sunfni Tuning)de csórikám nem akar okmány irodába menni utána a papírmunka miatt. A lényeg, hogy mikortól kéne bejelenteni, hogy más lett a színe? (Láttam autót aminek az eleje más színű volt mint a hátulja. "Csere" külső panelek, de ott a kocsi hátuljának színe volt a forgalmiban)

2013. jan. 1. 15:08
 1/2 anonim ***** válasza:
Az autó legalább 70%ának egy színűnek kell lennie!
2013. jan. 1. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Hivatalosan azonnal de amúgy ráér akkor ha legközelebbi műszakira viszi.

Ha hasonló színre festi csak más árnyalatba vagy hatásúra akkor elvileg nem kell kinlódni a színátírassal.

Pl ha sötétzöld és ő világos fényes metálzöldre fújja.


A részleges illetve két/több színű festést az autó 15% ig nem kell bejelenteni. Hivatalosan..

De ha azt nézzük egy nem színre fújt elem már ennél több..és ha azt nézzük akkor mennyi olyan autó jár ami sérült törött és javított és nincs színre fúva azonnal. Szóval érted.

Nekem volt egy barna autóm ami lila volt forgalmi szerint én feketére fújtam a rendőr meg les..ta . Sőt műszakin s izgatott ez senkit.

A hivatalos hivatalos az életszerű az életszerű.

Csak az a baj a hivatalosba halálra szivatják az embert.

2013. jan. 1. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!