Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Használtan 1.5m-ig milyen...

Használtan 1.5m-ig milyen autót vennél városba? Fogyasztás nem számít, inkább legyen dinamikus, és extrákkal felszerelt.

Figyelt kérdés

2012. dec. 6. 23:08
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
33%

1.6-os Golf 5?


Pl: [link]

2012. dec. 6. 23:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 A kérdező kommentje:
Köszi a gyors választ. Ebbe nem kicsi az 1.6-os motor?
2012. dec. 6. 23:17
 3/19 anonim ***** válasza:
Városba egyáltalán nem kicsi. Ha lenne rá másfél millám, ezt a kocsit feleségül is venném..
2012. dec. 6. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
30%

Miért kell minden szerencsétlennek Fosvágent ajánlani? Nem lehet megérteni, hogy nem szenved mindenki kóros sznobériában?


Nem vagyok fordos, de:

[link]


Ez szebb, jobb, nagyobb, erősebb. Ez nyújtja azt az élményt, amit egy VW ennyi pénzért nem tud.

2012. dec. 7. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:

Nekem volt Golfom.

Az 1,6-os motor tökéletesen elég hozzá!

2012. dec. 7. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
52%

#3: Azért ajánljuk mert jó ilyen áron. Műszakilag jobb konstrukció mint a Mondeo, az árba belefér, városba tökéletes. Van egy rakat hely ahova a Golf még befér, a Mondeo meg már nem.


Nem mellesleg amit linkeltél több mint 2x annyit futott mint amit én , és kb ugyanannyira erős is, mert több mint 200 kilóval nehezebb. A felszereltsége meg szarabb.


Amúgy látszik hogy nem vagy Fordos. :)

2012. dec. 7. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
52%
Az előző a #4-nek ment, elnéztem.
2012. dec. 7. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
47%

És te elhiszed, hogy ennyi km van egy 6 éves kintről hozott, szervizkönyv nélküli autóban fényesre kopott kormánnyal? Jó poén lenne.


Azért valljuk már be, hogy egy ilyen Mondeohoz képest (de nézhetünk Vectrát, Lagunát) egy Golf egy fapad szutyok. Közük nincs egymáshoz.


Minden VW túl van árazva, csak az emblémáért fizetsz többszáz ezer Ft-ot.

2012. dec. 7. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
hát abba a golfba amit belinkelt a második, abba egy 1.4-es motor is elég lenne városba... budapesti gyorsulgatásra is bőven elég bele egy 1.4-es motor, de hát vehetsz olyan autót is amibe 6000-es motor van, de felesleges akkora adót fizetni, meg a fogyasztás is sokkal nagyobb az 1.6-osnál mint az 1.4-es nél, írtad h fogyasztás nem számít, hát szerintem ha csak 1.5 milliót tudsz rászánni akkor felesleges azt írnod h fogyasztás le van sz@rva
2012. dec. 7. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
utolsó vagyok, bocs, az egyes linkelte be a golfot!
2012. dec. 7. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!