Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ahhoz, hogy simsonra etz...

Crx-es kérdése:

Ahhoz, hogy simsonra etz tárcsaféket rakjak? Milyen módosítások kell elvégezni? Elég a teló szárakat cserélni vagy a kormány kiflit is kell?

Figyelt kérdés
itt egy kép : [link]

2013. jan. 1. 16:00
 1/5 anonim ***** válasza:

A képen bele van faragva egy ETZ első teleszkóp. Bizonyára kellett valamit a kiflikkel is csinálni, mivel a Simson 30mm, az ETZ teló pedig 35mm átmérőjű! (Ha jól emlékszem)


Bár szerintem tök felesleges a Simóba tárcsafék.

2013. jan. 1. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

ha nem megy 90-100 felett akkor tök felesleges, a hátsófék még 120 km/h nál megfog, ha istenesem rátaposol

arra meg hogy rátedd, nagy szakértelem kell, vagy ha csak felvágni akarsz vele akkor hagyd a fenébe, mivel az életeddel játszol

miért van mindenki úgy oda az MZ tárcsafékért, igaz h szép de a simson csapágyai nem bírnák, és már léteznek modernebb könnyebb tárcsák is

2013. jan. 2. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Azt könnyebb rárakni mint egy modernt azért mert a moci 90ccm 4 felömlős és megfogja a dob fék de jobban érezném magam egy tárcsával soha nem vágok fel
2013. jan. 3. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
60%

üdv a klubban :D

az enyém 90/6

nekem aprilia tuareg 350-ről lesz rajta tárcsa, jobban is mutat, meg ahhoz képest az mz tárcsája egy monstrum, de ha nagyon akarod akkor írj rám pü-ben és leírom, mit hogyan, mert nem akarom ide leírni, mivel mások is megcsinálhatják és ha baleset történik miatta én leszek sz@rban

2013. jan. 3. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 proBMXer válasza:

olvasd el figyelmesen és tanulj

[link]

2014. okt. 14. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!