Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simsonhoz honnan tudok nagyon...

Simsonhoz honnan tudok nagyon olcsón alkatrészeket rendelni?

Figyelt kérdés

Itt a környéken, van egy kicsi bolt ahol Simson alkatrészekkel foglalkoznak és nagyon olcsóak.(pl.: alulvezetett komplett kipufogó-könyök,két bilincs,kipufogtó- nincs hatezer Ft. Nyilván ők nekik is be kell szerezni ezeket valahonnan. Tudom, hogy ezek magyar alkatrészek, nem minőségi alkatrészek, de most nekem ilyenekre lesz szükségem: Kipufogó át lesz alakítva pl, ehez jó a magyar mert hegesztve lesz a könyöknél(bővülni fog a könyök) rövidebb diffúzor, belsejébe konfúzort rakok stb, tehát ne a jóminőségű németen barkácsoljak.

MOFAKER-t ismerem, de ez még mindig drágább mint az a bolt



2013. jan. 1. 22:54
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:

Hát akkor vagy elmész abba a boltba,vagypedig veszel egy másik simsont,alkatrésznek. Lehet h olcsóbban kijössz,mintha darabonként vennéd meg.


Egy példa: motortartó kengyelek:8000 (!)ft.

2013. jan. 1. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 A kérdező kommentje:
már nem sok minden hiányzik, mert családba volt egy lelakott simson, ami valamennyire bontva is volt( gyújtás karbi, kipufogó, berugókar, váltókar, kormány, ülés, hátsókerék nem volt rajta) már csak az ülés, kipufogó, berugó és váltókar kell. Valószínűleg ott is fogom megvenni, de azért érdekel a dolog, hogy honnan szerzi be a fickó az alkatrészeket ilyen olcsón
2013. jan. 1. 23:09
 3/11 anonim ***** válasza:

Á sejtettem én XD

Ülést szeretnél te olcsón venni!)

Hát sajnos azt nemfogsz...

2013. jan. 1. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

[link]

Itt vannak jó dolgok olcsón. És youtube-on vannak videók azokról a motorokról, amit üzemképes állapotba lehet hozni nem túl sok idő alatt bontás előtt.

2013. jan. 1. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 A kérdező kommentje:

Zilkutya


hát például azt is :D mert itt 10e a legolcsóbb, neten meg ugye van olcsóbban csak posta miatt ugyanúgy jövök ki :D de amire én fogom használni ( erdőbe kitaposott ösvényen csapatni, meg munkaszüneti napokon kerékcsere után tesco és egyéb boltok parkolóiban körözni ) azért nem adok ki 10-ezret, mert nagy az esésre az esély :D akkor inkább csinálok ülést, de ha esetleg olyan 8e alatt találok normálisat(lehetőleg újat) akkor rendelnék olyat :D

2013. jan. 1. 23:39
 6/11 anonim ***** válasza:

[link]

Nem hiszem hogy 6500 Ft lenne a posta.

2013. jan. 1. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
xmotor.hu futarmotorosbolt.hu érd:k129 autósbolt
2013. jan. 2. 09:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:

Bármit is veszel az mindig silányabb lessz mínőségben mint a z eredeti gyári alkatrészek,tehát amit ajánlok az az hogy bontott alkatrészeket szerezz vagy börzézz,nézz körbe a simson.hu oldalon is!

Üdv!

2013. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 A kérdező kommentje:

persze tudom, hogy a magyar cuccok silányabbak, de mint írtam, amik hiányoznak cuccok azokból most jó a magyar is.

van amit már rendeltem is használt alkatrészt, de kipufogót mindenképpen újat, merrt allergiás vagyok ezekre a horpadt, rozsdás cuccokra :D

2013. jan. 2. 13:38
 10/11 anonim válasza:
Budapest 3.ker.ben van egy "simsonos-babettás"bolt. Mint kiderült, a Mofakertől rendel.Tavasszal lent voltam Baján(160 km),az ottani bolt is a Mofakertől rendel. Ennyit a beszerzésről (szubjektív véleményem).Ha 5000 Ft felett vásárolsz,akkor a Mofaker webshopja jobban megéri.Ja, és télen nem szeretnek a boltosok rendelni, ha nincs valamilyük,akkor hetek is elmehetnek.
2013. jan. 4. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!