Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Tudnátok olyan autót mondani...

Tudnátok olyan autót mondani nekem, amik jóval 1 millió alatt vásárolhatóak, és 4-5, maximum 6 litert fogyasztanak?

Figyelt kérdés
5-600 ezrem lenne rá, valamennyi pénzt talán még tudnék hozzá kérni. Milyen kocsikat lenne érdemes nézegetnem?
2013. jan. 2. 04:49
1 2
 11/11 anonim ***** válasza:

Ha van 1 millád, akkor jóval olcsóbban nézz autót, mivel jön még rá az átírás, szervizek az elején (szíj, olaj stb.) plusz még általában úgyis tönkremegy valami. Én valami régebbi dízelt vennék. A Lupo benzinesét nem javasolnám, az az első rétegzett keverékképzésű motorok között van és elég sok a rákfenéje ég (érdemes megnézni mennyi katalizátor van rajta és milyen fajták, és azt is, hogy mennyi a cseréjük.)

Én magamnak ha jobbat szeretnék akkor régebbi 1,6-1,8 szívódízelt választanék, örök mint a szegénység, ha nem nyomod nagyon jól fogyaszt, nem lesz egy erőgép, de közlekedni tökéletes, ha meg gyorsulgatni akarsz akkor azt meg kell fizetni.

2013. jan. 2. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!