Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ez az akkumulátor jó minőségű?

Ez az akkumulátor jó minőségű?

Figyelt kérdés

Varta silver dynamic, 74Ah, 750A indítóáram.


Szervizben rámérve a régi akksimra, mondták, hogy a feszültsége még jó, de az indítóárama már gyenge, ezért lassan jó lenne cserélni.

Most a hidegek alkalmával én is észrevettem hogy kicsit már lassabban is tekeri az önindítót.

A fenti példány jó minőségű? Nem sokkal drágább mint pl a teszkós S3-as.


2013. jan. 2. 09:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem a legolcsóbb aksi is jó bele, mert a legjobb is csak 2 évet bír, és a legrosszabb is kibír 2 évet...
2013. jan. 2. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

a varta az nem olyan rossz minőségű akksikat gyárt.

de az, hogy csak két évet bír ki nagy hülyeség, kibirja akár a háromszorosát is(6 év)

2013. jan. 2. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:

Ha egy viszonylag fiatalabb dieseled van, akkor abba idealis, egyebkent lehet eleg lenne, valami kisebb es olcsobb akku is, mert ez kb 30 ezer kereskedesben.

Ha a szervizben olcsabban beszerelik, vagy meger neked ennyit, akkor nyugodtan vedd meg.

2013. jan. 3. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

7 éves dízel.

Szervizben azt mondták, hogy ennél kisebb kapacitásút ne vegyek hozzá.

A hasonló kapacitású olcsóbb, kevésbé márkás akkumulátorok is ilyen 23-25e környékén kezdődnek.

25 vagy 30, az már majdnem mindegy. De olyan gazdag azért nem vagyok hogy az olcsót vegyem.


De végül nem ezt vettem, hanem egy Bosch S5-öst 77Ah-s változatban.

2013. jan. 3. 16:50
 5/7 A kérdező kommentje:
Ja, amúgy ma reggel már nem indult az autóm. Kettőt fordult lassan, aztán már csak kattogott. Éreztem én hogy cserélni kell!
2013. jan. 3. 16:51
 6/7 anonim ***** válasza:

Bosch es Varta kb ugyanaz, csak a cimke mas.

Az hogy mennyire teker az onindito inkabb az inditoaram hatarozza meg, bar dieselnel a hosszu izzitashoz is tobb Coulomb jut egy nagyobb kapacitasu akksibol.

2013. jan. 3. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:

Igen, mindegyiket a Johnson Controls gyártja. Sőt előtte most Perion akkumulátorom volt, erre is ez van írva gyártónak.

Az indítóárama a réginek 680A volt, de mondták hogy rámérve már ez alatt van. A feszültséget kijelzi az autóm. Ma reggel 11,1-11,2V volt már csak benne. A töltésem meg 13,5 körül van ha jól emlékszem.

2013. jan. 3. 17:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!