Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mennyibe kerülhet helyrehozni...

Mennyibe kerülhet helyrehozni ezt a Chryslert?

Figyelt kérdés

Sziasztok!


Nézegettem törött kocsikat, erre ezen megakadt a szemem:


[link]


Szerintetek mennyi lehet motorikusan helyrehozni? Van egy kisebb leírás róla lenn, a kasznit viszonylag olcsón tudok szerezni.



2013. jan. 2. 12:20
 1/10 Sn0wf0x ***** válasza:
Nem vagyok szakértő, de simán 1M körüli nagyságrendről beszélhetünk. Ha ismerős csinál mindent, a fényezésen és a munkadíjon lehet faragni valamennyit talán. De 800 ezer alatt nem hiszem, hogy ki lehet jönni belőle és lehet hogy még keveset is mondtam...
2013. jan. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Bőven keveset mondtál. A légzsákok visszarakása és az érzékelők visszaállítása csak maga több százezres tétel. Az alváz sérült, az is százezrek, mire azt hejrehozzák, már ha lehet. Szerintem olcsóbb, ha veszel egy normál állapotút. Ha olcsóbban ki lehetne jönni a dologból, mint amennyibe kerülnek ezek az autók jó állapotban, akkor a tulaj is megcsinálná.
2013. jan. 2. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Egy olyan Opel Astrát amibe belement egy Alhambra hátulról

(mondjuk nem szakadt szét az egész) 1.100.000 Ft-jért raktak össze. Akkor most képzelheted , hogy ez mennyi lenne .

2013. jan. 2. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
"hűtők sérültek! vezető és utas légzsák kinyílt! Futómű sérült! Motoron az olajszűrő ház sérült" Hagyd a csába donornak még jó lesz valakinek.
2013. jan. 2. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
erre az autóra simán 2 millió rámegy mire nagyjából jó lesz, nem is tudom hogy a kasznival mit lehet csinálni...
2013. jan. 2. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 Sn0wf0x ***** válasza:
Na, akkor nagyon alul lőttem...:D
2013. jan. 2. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Na ez a hirdetés gyorsan eltűnt. Valakinek biztosan volt otthon egy másik. A hegesztőfelszerelés mellett... :D
2013. jan. 2. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
igen megveszem, mert apámnak van egy ugyan ilyen autója, csak 2 évvel fiatalabb és van szervízbe ismerőse és mivel ő újan vette még az első modellt, ezért van valamilyen kedvezménye és ismeri is a szervíz tulajt, ezért lehet megéri megcsináltatni, ha meg nem akkor eladom bontóba, ott adnak érte nem is keveset...
2013. jan. 2. 15:55
 9/10 anonim ***** válasza:
Akkor értelmetlen volt a kérdés, ha úgysem érdekel mások véleménye. Azért írd majd meg, hogy mennyibe van összesen, de szerintem kedvezménnyel együtt sem lesz olcsóbb, mint ha normálisat vennél. Az meg hogy bontóban nem is keveset adnak érte, ha többet adnának, mint a meghirdetett ára, akkor a tulaja is oda vitte volna. Szerintem először utána kellett volna járni, hogy mi mennyibe kerül pontosan és csak utána belevágni. Úgysem vitték volna el túl gyorsan.
2013. jan. 2. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Érdekelt a véleményetek, csak rábeszélt közben faterom.. Pénzem megvan rá, csak mégis érdekelne, hogy mi mennyi lenne, lakatos munkával és fényezéssel tisztában voltam, de a motor hibáival nem. Majd dobok róla kész képet illetve az árát. :)
2013. jan. 2. 16:09

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!