Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Milyen motort vegyek, ami A2...

Milyen motort vegyek, ami A2 jogosítvánnyal vezethető?

Figyelt kérdés

http://www.youtube.com/watch?v=3BHaJLWUpUA

Hasonlóra gondoltam, főleg a hangja tetszik. Olyan kellene, ami bírja a hosszabb esetleg 2-300km-es túrákat is gond nélkül és kényelmes. Eddig Simsonnal motoroztam, de tartom magam annyira érettnek, hogy ne húzzam a gázt ész nélkül. Ezek a túra motorok amúgy sem annyira veszélyesek. A sportmotorok jobban tetszenek, de azon nem tudnám megállni, hogy ne húzzam neki.

Milyen motor lenne nekem megfelelő? max 400ezer forintot szánnék rá. És milyen papírmunkával jár, ha veszek egyet? Ugyan az, mint egy autónál?


2013. jan. 2. 16:57
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:

Nagyobb túrára már nem való annyira sportmotor, így azt jó, hogy elfelejted.


Ezek az 1-2 hengeres léghűtésesek elég biztosak. 400ezerért kapsz GS 500-at, az elég kiforott gép. Vagy valami ilyen öreget.


Lényeg: kerüld a 400-250 sor 4-est!

2013. jan. 2. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 A kérdező kommentje:

[link]

Egy ilyen jó lenne? Igazából etszik a CB 400 is, de eléggé öreg már, atól artok, hogy nem bírná a túrákat, meg hoy nyáron moorral járnék dolgozni, ami napi 60km.

Igazából nekem a Suzuki már nem igazán eszik, kicsi a sportmotorokra hasonlít, de nem jön be. Inkább az ilyen nagyobb tesű úrák jönnek be, mint amit linkeltem is, de legjobban a CB 400.

2013. jan. 2. 17:27
 3/20 anonim ***** válasza:

A CB400 papíron 38 kW, így azt felejtsd el a 35 kW-os A2-vel!

:)

2013. jan. 2. 17:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 A kérdező kommentje:
Azt a 3 kw-ot le lehet csalni belőle, csak jó embert kell ismerni. Nem felűnő, sőt az is lehet hogy ennyi év uán már veszíett is annyit az erejéből és hivatalosan is meg lehet csinálni, hogy 35 Kw-os legyen.
2013. jan. 2. 18:24
 5/20 A kérdező kommentje:
Itt egy példa: [link]
2013. jan. 2. 18:27
 6/20 anonim ***** válasza:

200-300 km az semmi - még Pannoniával is vállalható... :D


A kérdés, hogy mennyire gyorsan akarod megtenni? :P

Meg kell-e önindító és ilyesmik.


Nem gondolkodsz MZ-ben? Ugyanaz mint a Simson, csak nagyobb. És szintén rém egyszerű, bár elővigyázatosabban kell javítani mint a Simsont.

2013. jan. 2. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 anonim ***** válasza:

Égvilágon senkit sem fog érdekelni, hogy ez már 20on éves, az a 2kw már úgyis elszökött a blokkból...ami a papíron van az a mérvadó.

Ami a forgalmiba van írva azt te már soha meg nem változtatod ezt jobb, ha tőlem tudod.


[link]


Sajna csak AK jogsim van :D A2-vel egyből elhoznám, de nem ennyiért, mert ez egy "icipicit" sok érte.....

2013. jan. 2. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/20 anonim ***** válasza:

Papírmunka: ugyanaz.


Írtok adásvételit, kötsz biztosítást (biztosítás nélkül nem ajánlatos menni vele 1 métert sem, hátha véletlen nekimész egy új Mercinek vagy BMW-nek és akkor fizethetsz zsebből), elviszed eredetiségvizsgára aztán átíratod. MIndezt 15 napon belül a szerződés dátumától számítva.

2013. jan. 2. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:

OFF

Tényleg, én amúgy nem is tudtam, hogy rá kell írni már az adásvételire a KM állást. Csak (már tavaly:D) szeptemberben adom el a motort aztán mondták, hogy rá kéne írni... Előtte mikor meg vettem akkor meg másért volt rossz a szerződés. De megbeszéltük telefonon :D 300km-t 1 papírfecniért nem érdemes megtenni.

ON

2013. jan. 2. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:

Hy!

Ezt a hondát hoszabb útakra azért annyira ne,ez a fajta a szerelősebb fajta.

Én a helyedben valami Kawasakit néznék azok nagyon jó gépek kivéve azok a gpz-zék amik a régi blokkal vannak megáldva.

KAWASAKI Z KZ 250A

KAWASAKI ZZR400

YAMAHA XJR 400 R

SUZUKI GS-400

SUZUKI BANDIT

pappírmunka kb 50 ezer ha hazai gépet veszel.

Üdv!

2013. jan. 2. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!