Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Hol kaphatok sárga P21W égőt?...

Hol kaphatok sárga P21W égőt? Akár online, akár pécsett valahol. Már rengeteg helyen néztem, de még sehol nem találtam sárga színű P21W izzót az autómba index égőként. Ahol pedig találtam P21W-t az fehér volt.

Figyelt kérdés

A foglalatba P21W kell, de sárga indexnek boltban vagy neten csak PY21W-t találtam. A PY21Wnek máhogy van elrendezve az alján lévő 2 kis pöcök mint a P21Wnek..


Ilyen kell nekem:

[link]


És mindenhol csak ilyent találok:

[link]


(A méreteket nem néztem most a képeken, csak az elrendezést)


Tehát mondjatok nekem helyeket, vagy adjatok linkeket a ahol tudok ilyet vásárolni, már sok mindent végignéztem. Könnyen elképzelhető hogy csak elkerülte a szememet. :/ Boltban volt tartalék égőszett dobozok, de azoknak nem láttam a foglalat részét és így nem tudtam abból eldönteni hogy az jó-e vagy sem. Kérdeztem az eladót hogy meglehet-e valahogy nézni, de azt mondta hogy nem.



2013. jan. 2. 23:35
 1/6 anonim ***** válasza:
Gyakorlatilag nem létezik BA15s foglalatú sárga izzó, felesleges keresned. Annyi idő megy el rá, hogy nem éri meg. Mikor nekem kellett pár éve, akkor sem találtam, ezért a meglévő BA15s foglalatú fehér izzóimat festettem meg üvegfestékkel. Korábban meg a BAU15s foglalatú sárga izzó egyik bütykét köszörültem le, aztán úgy ment bele a foglalatba. Ha kellően szoros a foglalat gyűrűje, akkor így is problémamentesen kell működnie.
2013. jan. 2. 23:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Mivel a foglalat neve BA15S. :)


[link]

2013. jan. 2. 23:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
35%
A tescoban lehet kapni irányjelző égőket. Én is ott vásároltam be a múlthéten. Vettem hátsó helyzetjelző égőt, meg az utastér lámpám kiégett, oda kellett sofia égő. Az a hosszúkás. Igaz ez Budapesten volt, az Arena plázába. Pécset ilyen szempontból nem ismerem, de a Tesco elvileg egységes szokott lenni.
2013. jan. 2. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Az 1. válaszadónak: Ez érdekes hogy nem lehet kapni, mivel az ünnepek előtt vettem a kocsimra új hátsó lámpa búrákat, és abba kell sárga indexégő. és kaptam is hozzá 2 ilyen sárga égőt ami kell nekem, csak az egyik az hibás, mert a szál nem éri el azt a függőleges bizbazt az égőben. Ha megpróbálok egyet lecsiszolni akkor akár még jó is lehet? Az üvegfestékkel rendesen megoldható?


A 2. válaszadónak: Ez tutira az ami nekem kell? csak bizonytalan vagyok kicsit mivel nem látom rendesen hogy milyen elrendezésűek a foglalaton a pöckök. (Bocsi az akadékoskodásomért)


A 3. válaszadónak: Igen én is néztem már a tescoban, de ami volt így párban becsomagolva sárga irányjelző égő ott a pöckök nem stimmeltek, mert az PY21W volt. Szerencsére látszódott rajta a pöckök helyzete, de az égőkészletnél már nem láttam mert szivacsba voltak belenyomva az égők, és ezért nem mertem venni abból, mert azért fölöslegesen nem akarok pénzt kidobni.

2013. jan. 3. 00:12
 5/6 anonim ***** válasza:
Biztos. DE mondom még egyszer, BA15S címszóra keress, ne a P21W-re. Ugyanis az a foglalat neve. :)
2013. jan. 3. 00:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

"Igaz ez Budapesten volt, az Arena plázába. Pécset ilyen szempontból nem ismerem, de a Tesco elvileg egységes szokott lenni."


Nem teljesen. Én pér hete kerestem w5w rendszámtábla világító izzót. A Tescoban nem volt egy darab se. A két ünnep között láttam hogy hoztak, de pár napon belül elfogyott az egész. Megint nincs. Úgy látszik ez hiánycikk Pécsen.

Budapesten bementem az első Auchanba és volt rögtön.

2013. jan. 3. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!