Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Mit takar, hogy egy légzsák...

Mit takar, hogy egy légzsák nyitva?

Figyelt kérdés

[link]


Ott van a leírásban. Illetve mennyi ennek az autónak a reális ára 2.300.000 helyett? Nagyon tetszik...



2013. jan. 4. 21:58
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
Törött/volt az autó, de annyira hogy a légzsák kinyílt. Nem venném meg.
2013. jan. 4. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:

Ez elméletileg azt jelentené, hogy az autóval csattantak, ennek következtében egy légzsák aktiválódott, kinyílt. Ilyenkor cserélni kell a légzsákmodult, helyre kell állítani az ilyenkor kiszakadó kárpitot, illetve ki kell cserélni a baleset során "használt" biztonsági öveket (vagyis azokat az öveket, amikkel be voltak kötve az éppen az autóban ülő utasok).

Hogy itt mit jelent, nem tudom, mert az autó nem úgy néz ki, mint amit törés után raktak volna össze (bár a képekről ezt amúgy is nehéz megmondani) és állapotként is "Normál" van feltüntetve, sérülésről nem ír. Ráadásul a belső képeken sem látszik a légzsáknyitás utáni kárpitjavítás nyoma, igaz, nem is látszik minden légzsák helye.

2013. jan. 4. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt, amit az 1 db kulcs is jelent a leírásban. Lehet, hogy ellopták az autót és elkezdték szétbontani, csak időben lett megtalálva nyomkövető vagy akármi miatt. És a légzsákot nem pótolták valószínűleg. De hogy miért... Hívd fel az eladót, hogy mit jelent, miért csak 1 kulcsos, miért ilyen kedvező az ára!
2013. jan. 4. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy csak valamelyik oldallégzsák nyitott(nem tudni meg a hirdetésből!), ez lehet egy oldalütközéstől(kerékpárostól kezdve bármi).

Szerencsés esetben egy ajtócserével, sárvédőcserével nyomtalanul eltüntethető.

2013. jan. 4. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
Meg persze lehet, hogy oldalról kapott az autó, ami épp nincs képeken, a vezető oldali ajtó. Ott nyílt ki a légzsák. De hogy azt miért nem csináltatja meg és adja el többért, hibátlan állapotúként, hát nem tudom.
2013. jan. 4. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Szeretnék még egy kérdést itt feltenni. E60-as és E90-es BMW vásárlásánál mire kell figyelni? Szerintem Németországban vennék olyan 6-7 ezer euró körül valamelyik típusból. Mire figyeljek?
2013. jan. 4. 22:21
 7/12 anonim ***** válasza:

Én még azt is eltudom képzelni hogy valaki buherálta az autót és adott a légzsák felé egy olyan ütést ami miatt kinyílhatott. Lemerem fogadni hogy azóta nincs az pótolva, meg helyrehozva így lehet arra költened kell pluszba ha megveszed.

Bár ha érdekel az autó így kép és leírás alapján egész jó állapotban van szerintem hívd fel a tagot és kérdezd meg tőle hogy ez a légzsákos leírás pontosan mit takar mert ha nem komoly a dolog akkor szerintem érdemes rákölteni. Meg ha megnézed azért vigyél magaddal egy hozzáértőt is hogy ő is szemügyre vegye, ez kb alap használt autóvásárlásnál.

2013. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
Apának 7-ese van, 4 éve hajtja, 2008-as, semmi baja nem volt, ezért akarok mindenképp BMW-t, csak sík hülye vagyok ilyen szempontból, nem tudom a hibáit, hogy mikre figyeljek..
2013. jan. 4. 22:29
 9/12 anonim ***** válasza:

1 kulcsal biztos nem venném meg. Gyárilag minden kocsihoz vagy 2-t adnak, vagy 3-at, de biztos nem 1-et.

Amúgy én nem venném meg. Nem hiszem, hogy rendesen karban volt tarva, ha egy kinyíl légzsákot sem rakattak vissza. Engem elriasztana, hiába kedvező az állapot, szerintem hanyag tulaja van, vagy csóró, e mind2 a kocsi rovására megy.

2013. jan. 4. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Értem. Esetleg nem tudnál segíteni még abban a két kommentemben leírt dolgokban?
2013. jan. 4. 22:58
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!