Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » A csigavérnél tanulok vezetni,...

A csigavérnél tanulok vezetni, és elégedetlen vagyok az oktatómmal, tudnátok ajánlani egyet?

Figyelt kérdés
Az órákon folyton cigizik mellette, elszív legalább 5 szálat, mellette még 10-15 percet lecsal az időből. Vezetés közben vásárolunk, pénzt felveszünk, olajat veszünk és még mást is. Nem tanultam túl sok mindent tőle, mert folyton ideges és kiabál. Tudnátok ajánlani valakit dél-pesten?

2013. jan. 5. 14:55
 1/5 anonim ***** válasza:
Véletlenül nem Szentesi Péter az? :D Egy idős úr, mankóval jár!
2013. jan. 5. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
nem:) de ő is egy idősebb fazon:D
2013. jan. 5. 15:00
 3/5 Evele123 ***** válasza:

Ha nem lenne fontos a Dél-Pest, akkor tudnék egy elég korrekt oktatót: a Duna-Plázánál tanít, a Csigavérnek, a Spurinak és az Alapi autósiskolának dolgozik, Andrási Ernőnek hívják, fehér Opel Astrája van. Elég türelmes, sok mindent elmagyarázott, többször is, rendkívül türelmes és csak ajánlani tudom.

Remélem, segítettem.


Üdv. Evele

2013. jan. 5. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

az a baj, hogy nem Budapesten lakom (pest megyében) és pestről 2 óra hazautazni, mellett még dolgozom és fősuli is ott van...

de ha nem találok jobbat, akkor lehet, hogy megpróbálom őt, köszönöm

2013. jan. 5. 15:05
 5/5 anonim ***** válasza:
74%
Az Csigavérnél az összes oktató egy féreg!!!
2013. jún. 19. 19:20
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!