Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » 6millió ft 4000km futott...

6millió ft 4000km futott autóért drága?

Figyelt kérdés

[link]

Nem akarom megvenni, csak nézegettem amerikai autókat, és megláttam ezt a Mustangot.

És sokan azt mondják 10millió egy Mustang

Ez kicsit olcsóbb.

De attól még megéri az árát?



2013. jan. 7. 15:08
 1/5 anonim ***** válasza:
Véleményem szerint belenyúltak az órájába, vhogy nekem nem tűnik reálisnak ez a km futás ... Tudod énis nézegettem multkor autókat....Pl egy opel insigniát kívülbelül gyönyörű volt...mondom ez újautó?? -Nem, már 130 ezret futott... Szval sztem nem ári meg mert becsapás. Ha tudnál bizonyítani h annyi amennyi akk megéri.
2013. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
szerintem ez a V6-os alapmodell lehet, amerikában újonnan kerül ennyibe kb. Ha van rá pénzed, és tetszik, miért ne? :)
2013. jan. 7. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
0%
én tuti nem venném meg. jellemző ezekre a hanyagul összerakott rossz minőségű beltér, és a 80as évek fejlettségi szintjét tükröző felfüggesztés. de a balaton parta hobbi autónak jó.
2013. jan. 7. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
53%

Ugya az autótól függ - ez a darab nem tűnik túl drágának, DE még nincs magyar papírja. Ráadásul olcsóbb mint a többi, ezért célszerű alaposan átnézni. Lehet a gazdája gyorsan túl akar rajta adni (azaz eladni is akar, nem csak árulni), de az óvatosság sosem árt.


A regadón kívül utánajárás, műszaki, származásellenőrzés, átírási díjak, rendszám, forgalmi, törzskönyv... Könnyen lesz belőle 6.5 misi, talán fölötte is mire mindennel megvagy.


"80as évek fejlettségi szintjét tükröző felfüggesztés" - nem, hátul merev híd van. Pont úgy mint a hatvanas évekbeli Mustangokban vagy a méltán világhírű Zsiguli/Lada 2101 típusjelű személygépjárműben és leszármazottaiban. De az miért is baj?

2013. jan. 7. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
15:13-as válaszoló neked van fehér 2005 utáni mustangod? mert egyet láttam keszthelyen tavasz végén/nyár elején :D
2013. jan. 9. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!