Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Citroen Xantia hidraulikája...

Citroen Xantia hidraulikája tényleg nem túl megbízható és drága, ha elromlik?

Figyelt kérdés
most vennénk ilyet, de mélyrehatóan nem értünk a kocsikhoz.
2012. dec. 25. 21:22
 1/3 anonim ***** válasza:
Ez sajnos így van, haveroméknak van és hát sajna elég sokat szívtak mind a hidraulika beállításokkal, mind magával a motorral, elektronikával, a gond, hogy maga a hidraulikaolaj ami kell bele (adott márka/típus) is eléggé húzós.
2012. dec. 25. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 Balint1983 válasza:
A fenntartása egyeltalán nem drága, olyan szerelőhöz vidd aki ért hozzá, és általában filléres bajai vannak. Az szív vele aki nem ért hozzá, és mégis nekiáll szerelni, A legdrágább alkatrész egy szivattyú hozzá, ami bontva kb.:30-40eFT.
2019. júl. 6. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:

maga a Xantia olyan, mint minden más Francia autó...

a hidraulika nem romlik csak úgy el, van benne egy szivattyú, 30 ezerét felújitják, akkor nagyon sokáig jó lesz megint.../75 ezer km-t mentem BX-el, most XM-em van, de nekem még nem kellett cserélni/

az LHM /Mannol LHM+/ literje 1500 Ft...ha jó a rendszered, nem kell töltögetni..

egyszer kell olyan szerelőhöz vinni, aki gondolkodik is, nem csak alkatrészcserélgető, mint a mai szerelők többsége...

Az én autóimat én javítom, szakács a szakmám, mégis mindent meg tudok csinálni rajta ha kell...ahogy eddig is minden autómomon

szóval, ha gondos gazdája volt, olyan mint bármelyik korabeli Francia autó...

2021. jún. 10. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!