Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Simson- karbiból csöpög a...

Chak001 kérdése:

Simson- karbiból csöpög a benzin, mi lehet a baj?

Figyelt kérdés

Sziasztok,

Pár napja észre vettem, hogy minden nap amikor megnézem a motort, egy kis helyen a karbi alatt áll a benzin. A karbi ki lett pucolva, előtte nem volt ilyen gondom vele, mivel nem vagyok motor szakértő, leírhatnátok, hogy szerintetek mi a gond vele. Még olyan problémám lenne, hogy amikor beindítom először 1 nap, akkor nagyon nehezen indul, 10 vagy akár több rúgás is kell neki, hiába adok rá szívatót, nehezen indul el (le is van takarva, bent van tartva rendes helyen annyira csak nem lehet hideg neki), miután leállítom a motort, hagyom állni pár órát, akkor meg első rúgásra, szívató, gáz nélkül indul.


A válaszokat előre is köszönöm :)



2013. jan. 7. 21:56
 1/6 anonim ***** válasza:

2 dolog: rossz a tömítés a karbi ház és az úszóház között/ nincs eléggé meghúzva a csavar.

Vagy a tűszelep nem zár, azt kell cserélni és érdemes lenne az úszót megnézni.

2013. jan. 7. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Én is ugyanezt mondanám. A tűszelepet nézd meg főképpen!
2013. jan. 8. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
nézd meg a szívató végén a kis gumipogácsát hogy el van e szakadva vagy valami mert az is szokott ilyen tréfás dolgokat művelni tapasztalatból tudom!
2013. jan. 8. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Lehet az úszód van felakadva,vagy lyukas!
2013. jan. 8. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, ma majd megnézem mi lehet a gond.


Ezek a hibáktól indulhat nehezen a motor? (bocsi, ha ez felesleges kérdés volt, csak konkrétan erre nem írtatok semmit :) )

2013. jan. 8. 08:56
 6/6 anonim ***** válasza:
igen, lehet
2013. jan. 8. 09:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!