Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vélemények 2006-2007es VW...

Vélemények 2006-2007es VW Passatokról (2. 0 PD TDI)?

Figyelt kérdés
Érdemes megvenni? Mire kell odafigyelni vásárlásnál? Megbízható autók? Vélemények,tapasztalatok? Egy normális állapotú kb milyen árban van,amire nem kell költeni? Előre is köszönöm a válaszokat!:)

2013. jan. 7. 22:19
 1/8 A kérdező kommentje:
B6
2013. jan. 7. 22:23
 2/8 anonim ***** válasza:
A generátor szabadonfutóban a csapágy szokott kimenni. Figyelj rá mert láttam már olyat ami a hűtőt is szétvert. Illetve a turbó 300-350 ezernél feladja a harcot. Egyébként nagyon megbízható típus!
2013. jan. 8. 00:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Így van. Aki szidja a pd miatt, annak egy szavát se hidd el, mert hülyeség. Csak akkor megy tönkre, ha gyilkolják, nem vigyáznak rá. Megfelelő használat illetve szervizelés mellett az ég világon semmi baja nincs. A Volkswagen mindig is a prémiumról és megbízhatóságról szólt, az eleganciával, megjelenéssel (imidzzsel) párosítva. Főleg a Passatok.
2013. jan. 8. 03:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Érdemes megvenni, szuper autó.
2013. jan. 8. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én csak ültem benne 1szer 2szer és baromi kényelmes és ha odalépnek neki rendesen meg is indul..

Haveroméknak van ilyen. Egyszer autópályán megadta magát. Be se lehetett indítani.

2013. jan. 9. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Én haveromnak is volt. Normális használat mellett 200 után kellett turbót cserélni rajt!

Illetve egy előzésnél letiltott az elektronika, amit egyik korábbi autója sem csinált a 12 közül. Majdnem ott maradtak, ekkora adta el a kocsit.

2013. jan. 10. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Ilyen évjáratú autóknál bármely márkánál előfordulhat, hogy letilt az elektronika egy jelentéktelen apróság miatt. A turbó meg nem megy el normális használat mellett 200 ezer km után. Vagy használtan vette? Akkor lehet hátra volt tekerve az óra.
2013. jan. 10. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Biztos nagyon megy,de jobb ha rákötöd az OTP automatát,ha meghibásodik.Közületeknek való.
2013. jan. 10. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!