Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Volkswagen Passat 13-16 évesen?

Volkswagen Passat 13-16 évesen?

Figyelt kérdés

Ennyi idősen megéri még bevállalni ezt az autót ?

1.9-es TDI-re gondoltam, és amennyit rászánnék ennyi időseket láttam neten.

Kinézetre tetszik nagyon, de nem tudom ennyi idősen megéri-e megvenni...

Illetve ez lenne az első autóm ?

Nem lenne ahhoz túl nagy ?

Sokkal kisebb autót sem szeretnék, mert nem egy 50 kg-os valaki vagyok és egy Swiftben illetve hasonló autókban, amiket szoktak elsőnek ajánlani nem igazán férek el kényelmesen...



2013. jan. 8. 10:08
 1/8 anonim ***** válasza:
0%

13-16 évesen ez egy kicsit nagy. Én ezt ajánlanám:

[link]

Na de majd, ha minimum 17 leszel, akkor már szerintem jó választás a Passat. És ha ilyn kocsit szeretnél, akkor ne hallgass olyanokra, akik azt mondják, hogy túl nagy a kasztni első autónak. És nézesd meg vásárlás előtt egy hozzáértővel. Nézzétek meg a kasztnit, elektronikák működnek-e, indítsátob be. Hallgassátok meg, hogy az összes henger elindul-e egyből, nézzétek meg, hogyan füstöl. Nézd meg az olajat, ha nem szép tiszta fekete, az utalhat hengerfej problémára. Klímáról soha se hidd el, hogy csak fel kell tölteni! Majd még írok, ha eszembe jut valami. (és ekkora kasztnihoz jó választás a diesel, mert ilyen nagy autónál a benzines már sokat eszik)

2013. jan. 8. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:

Az autó korára értettem a 13-16-ot... :D

Ezekre gondoltam:


[link]

2013. jan. 8. 10:35
 3/8 anonim ***** válasza:

Népítéleteket olvasgattad már?

[link]

Én is használtautó.hu-n nézegettem a kocsikat. Lakhely szerint is lehetett keresni a kocsikat. Nézz ki egy párat a környékeden, csinálj útvonaltervet, és induljatok el. Legelőször a magánszemélyeknél lévőket nézném, mert a kereskedők nem túl jó hírűek, és 10-15 % árréssel dolgoznak. (amit én vettem, kereskedőnél 568000-ért volt kirakva, de kiderült, ki a tulaj, és 10000 ft-ért tudta kihozni, és végül 490000-ért vettem meg. Nekem azért nem volt mindegy)

2013. jan. 8. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:
Eddig leginkább autonavigator.-hu-n olvasgattam a véleményeket az autókról, de akkor mostantól ittt is nézelődöm, köszi !
2013. jan. 8. 10:58
 5/8 anonim ***** válasza:
Én ismerek olyat aki Passat cc-vel furikázik 17 évesen :-D:-D
2013. jan. 8. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Jó neki.
2013. jan. 8. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Nagyon jók ezek a passatok. (nekem is ilyen volt) Simán elfutnak 6-700 000km-t is.
2013. jan. 8. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
Jobbak ezek a Passatok, mint egy fele annyi idős autó. Az egyik legtartósabb tipusok közé tartozik.
2013. jan. 8. 13:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!