Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Egy szívódizelnél észrelehet...

Gyula22 kérdése:

Egy szívódizelnél észrelehet venni ha egy izztó gyertya nejó vagy nem olyan hamar izzik utközbe vagy indításnál?

Figyelt kérdés

2013. jan. 8. 11:53
 1/7 Takumi ***** válasza:
Hideg motornál észreveszed.
2013. jan. 8. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem akkor nem indul el hidegen az összes henger.
2013. jan. 8. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Észre, az izzítási idő növekedésén és a nehéz hidegindításon.
2013. jan. 8. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
akkor ha kihagyva próbál menni a motor az aztjelentheti hogy nem az összes henger megy ? vagy más is előidézheti ezt ?
2013. jan. 8. 12:56
 5/7 anonim ***** válasza:

Az izzítógyertyának nincs köze az üzemmeleg működéshez, ha melegen nem megy egy henger az más problémára utal.


Hidegen már okozhat olyat hogy ha beindul a motor pár másodpercig nem megy az összes henger, de nem tartósan, gyorsan beugranak azok is ha nincs más gond.


http://www.youtube.com/watch?v=4xs4TBHWq9k


Így néz ki egy izzítás nélküli indítás.

2013. jan. 8. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Hideg inditásra gondoltam azt nem irtam oda és igen csak pár másodpercig rángat a motor de akkor mostmár tudom mi a baja ez egy 1992-es renault clio 1.9d -eles köszönöm
2013. jan. 8. 13:09
 7/7 anonim ***** válasza:
Nekem ugyan turbódízel van, de épp mostanság kellett kicserélni az izzítógyertyákat, mert 4-ből nem ment 2. Onnan vettem észre, hogy nehezebben indult a motor és hidegen, közvetlenül indítás után egyenletlen volt az alapjárat. A csere óta nem csinálja ezt.
2013. jan. 8. 21:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!