Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Ladába hogy lehet beszerelni...

Ladába hogy lehet beszerelni a xenon fényszórókat? Aki ért hozzá az írjon

Figyelt kérdés

2013. jan. 9. 19:10
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
Sajnos nem találtad fel a spanyolviaszt: a HID-, avagy xenonlámpákat általában tompított fényszóróként alkalmazzák, csak a bi-xenonokban működnek távolságiként. A kocka-Ladához kapható H4-es xenon is ilyen: vagy a tompított fényt adja a HID, a távolságinak meg izzószál van (ez mondjuk ma már elég ritka), vagy egy fényforrás van, amit elektromágnes kapcsol át tompított és távolsági üzem között. De mindegy is, mert tompítottként is ugyanúgy illegális a használata, a bazi nagy parabolatükrös lámpában meg jó messzire látszik is, hogy xenonod van, mert nagyon más a fénykévéje, mint a H4 aszimmetrikus tompítottjának.
2013. jan. 9. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Beszerelni be lehet, de tilos.

És én sem javaslom. Sok autót látok útólagos xenonnal, ráadásul a szar fajtával.Elvakít, veszélyes is lehet.

És végül a hivatalos része:

[link]

2013. jan. 10. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

"párjaagalamboknakvan a faterom is rendőr szóval miért is vennékel? :D"

Akkor ezért nem tudsz helyeseen írni. Így már világos.

Apád rendőr, neked meg mindent lehet. Ha ez így van, akkor rohadt gyökerek vagytok mind a ketten. (Lehet lepontozni).

2013. jan. 10. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:

nem én irtam helytelenül hanem a tag de

amúgy igazatok van nem ér annyit, hogy bevonják a forgalmimat de másrészt azért szerettem volna beleépíteni mert sokat járok olyan utakon ahol nincsenek köz kivilágítások és evvel normál sárga izzóval nem olyan világos az út szinte el szoktam hagyni pest megyét!

2013. jan. 28. 19:21
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!