Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Vásárolhatok olyan autót amit...

Vásárolhatok olyan autót amit szintén egy pár napja vásároltak és még nem jött meg a törzskönyve?

Figyelt kérdés
A jelenlegi tulaj azt mondta ha megérkezik a törzskönyv akkor azonnal átadja nekem.

2013. jan. 9. 21:53
 1/4 anonim ***** válasza:
Ott van valami a háttérben! Vagy az autóval vagy a fickóval. Én csak azután venném meg ha teljesen átnézettem egy autószerelővel.
2013. jan. 9. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Vehetsz ilyet. Amint megérkezett a törzskönyv és a kezedbe kapod, megveheted. Addig viszont nem, mert nem biztos, hogy tényleg megkapod a törzskönyvet, anélkül meg nem fogod átíratni.
2013. jan. 9. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Addig ne adj pénzt, vagy max. minimális előleget amíg nincs törzskönyv.

Ha el akarta adni, akkor miért íratta át? Lehetett volna adásvételi láncolat és akkor ő megússza a költségeket... De mindegy - egy a lényeg: a törzskönyv bizonyítja az autó tulajdonjogát. Akinek a neve van a törzskönyvben, az a tulaj - eladáskor átadja a törzskönyvet és megírjátok az adásvételit. Ez a helyes út, a többi megoldásba ha belemész és belebuksz, akkor csak magadat hibáztathatod.

2013. jan. 9. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a törzskönyv nélkül is át lehet írni! de az egyszerűség és gyorsaság kedvéért várd meg míg odaadja
2013. jan. 10. 00:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!