Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a legolcsóbb autó...

Melyek a legolcsóbb autó alkatrészek?

Figyelt kérdés

Milyen autót érdemes vásárolni, amibe nem drágák az autó alkatrészek??

Skoda-ra gondoltam pl.: mert a minap 15 euróért láttam bele egy alkatrészt, alfa romeoba pedig 75 euróba kerül ugyanaz.

Skodan kivul még van valami??



2013. jan. 10. 13:13
 1/5 anonim ***** válasza:
suzuki, opel
2013. jan. 10. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
De ha azt nézed, hogy van mondjuk pl egy skodának valami nyűgje, amit rendszeresen csinálni kell, akkor hiába olcsóbb, ha már 4-et vettél belőle, és a másik típusban meg csak egysze kellett cserélni.
2013. jan. 10. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
67%
Nem az alapján kell vásárolni hogy mibe olcsó az alkatrész, hanem hogy mibe kell ritkábban. Ehhez meg nem ártana egy keret, amiből lehet gazdálkodni, meg az elvárásaid.
2013. jan. 10. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Pontosan, a javítás egyik legdrágább tartozéka a szerelő munkaideje tud lenni. Főleg ha valami olyan apróság, ami miatt a fél autót szét kell szedni...


Meg az sem mindegy milyen típus, Skoda 120-ast komplett autót kapsz 100 euróért... :)

2013. jan. 10. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Értem, köszi :)
2013. jan. 10. 18:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!