Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Marushin vagy Worker márkájú...

Marushin vagy Worker márkájú bukósisakkal kapcsolatban valakinek tapasztalata, véleménye?

Figyelt kérdés

Esetleg egyéb zárt sisakok 30 ezer alatt, ill. felnyitható sisakok 45 ezer alatt... Ajánlhattok is!


Leginkább felnyitható (flip-up) sisakban gondolkodom! (Ennek megvan az oka)


Worker-nél erre gondolok pontosan:

[link]


Ez egy felnyitható sisakért nagyon alacsony ár, de félek, hogy épp azért, mert a minősége is kérdéses...



2013. jan. 10. 21:59
 1/2 anonim ***** válasza:
Haverom vett egy Marushint kb. 3 éve, meg van vele elégedve. Könnyű, kényelmes, a plexi nem nagyon karcosodik, de állítólag zajosabb, mint az előző sisakja. Plusz ott van még, hogy szerintem a Marushinoknak van a leglátványosabb festése. Ha japán motorom lenne, én is azt vettem volna, de az enyémhez AGV való. :)
2013. jan. 11. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Nekem egy Marushin 888 NX Shivan-om van, tökéletesen meg vagyok elégedve vele. Eddig 2 szezont húztam le vele, nem bántam meg hogy megvettem. Ja + nemtudom tudod-e hogy a Marushin egy japán cég ami kb 50 éve gyártja a sisakjait, szóval nem ma kezdték!!!
2013. jan. 11. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!