Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Robogó kulturált, mindennapos...

Robogó kulturált, mindennapos használatra?

Figyelt kérdés

Utóbbi időben elkezdtem morfondírozni, hogy milyen ötlet lenne beruházni egy robogóra. Átlagosan heti 3x járok autóval, és csak városba, tehát ez olyan heti 40km-et jelent. Ezen kívül természetesen alkalmanként többet is, és városon kívül is. Mivel az autó megeszi/issza a maga 7 literjét, ezért pénztárca és ami fontos, környezetkímélőbb lenne egy kis robogó.


Milyet tudnátok ajánlani, ami árban is korrekt, és esetleg bevált típus? Kizárólag használt járműről van szó, és konkrét hirdetések is jöhetnek nyugodtan.

Természetesen mindenféle "tuningtól" mentesen vásárolnék csak robogót!


2013. jan. 10. 23:02
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
mire gondolsz az új fajta 1-2százezres vagy régebbi 10 20 ezres ?
2013. jan. 10. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 A kérdező kommentje:
Kettő között, ne legyen 8-10 évnél idősebb, és ne legyen leharcolt, max 100e Ft-ig néztem őket.
2013. jan. 10. 23:20
 3/16 anonim ***** válasza:
0%
[link] ez a neked való
2013. jan. 10. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Félek nem értettük meg egymást.:)

Ez egy 16 éves és több mint 32e km-t futott jármű. Ennyi pénzért kapok normális, 10 éves és alig 15e-t futottat.

2013. jan. 10. 23:26
 5/16 anonim ***** válasza:
0%
szerintem te értesz félre jó ez neked XD ved meg ezt a szart XD am nem csak viccelek nézelödj itt : [link]
2013. jan. 10. 23:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 A kérdező kommentje:

Ilyen tételnél inkább hagyatkoznék a specifikus oldalakra, teszem azt hasznaltauto.hu.

Egyébként köszönöm, nem értékelem a humorod, bár szerintem ez esetedben a korral járó valami, de most már aludj, holnap iskola! :)

2013. jan. 10. 23:34
 7/16 anonim ***** válasza:
45%
iskola de jó is lenne a használtautot én is szeretem de a vaterának van egy nagyon nagy előnye hogy látod az eladó értékeléseit pl ha már több embert is becsapott a selejtes sz@ral akkor tudni fogsz róla és ezáltal eldöntheted hogy vásárolsz e tőle vagy sem én vatera párti vagyok rengetegszer vásároltam ott (135) vásárlásból egyetlen egyszer nyúltam mellé ami ha azt nézzük nem rossz arány a humoromat meg nézd el már elég álmos vagyok
2013. jan. 10. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:

Mivel itt nem 5e Ft-os zseblámpáról van szó, így a vásárláskor adás-vételi szerződés születik. A szerződés aláírásával az eladó elismeri hogy a jármű hibátlan, és a meghirdetett értékeknek megfelel. Ha a jármű hibás, a hiba már a vásárlás előtt fennállt, az vevő kártérítésre jogosult, és az eladót kötelezik a jármű visszavásárlására.


Itt már más szabályok érvényesek, mint ha biciklilámpával bizniszelsz a vaterán.

2013. jan. 10. 23:42
 9/16 anonim ***** válasza:
Nem tudom melyik városban akarod használni, de Bp-n egy 50 ccm robogóval közlekedni életveszélyes! Legalább 70-80-at tudnia kell a gépnek, különben nem bírod tartani ritmust és egyszerűen lelöknek, leszorítanak az útról. Minél nagyobb kereke legyen! A kis kerekűek nagyon instabilak, egy nagyobb kátyúba akár bele is szorulhat a kerék és már zakózol is. Egyébként a Honda Lead-ek elég jó gépek.
2013. jan. 10. 23:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
Kis vidéki városról van szó. Egy nagyjából 10 éves gépnél mennyi futás a reális egyébként, hány ezer km?
2013. jan. 11. 07:36
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!