Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátnőmnek van egy kis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátnőmnek van egy kis súlyfeleslege. Van bármi kultúrált módja, hogy rávegyem a fogyokúrára? :S

Figyelt kérdés

2013. jan. 5. 15:35
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
100%
Járj el vele futni!
2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
Egyszerűbb mód, hogy rávedd a futásra: kergesd meg!
2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
Én is a napokban noszogattam szegény barátnőmet, mert neki is van súlyfeleslege! Azt mondtam neki, hogy nekem így is tetszik, de jobb lenne, és ő is jobban érezné magát a bőrében, ha megszabadulna pár kilótól. Erőltetni nekm akarom, nem szabad; csak kulturáltan megmondtam neki, Ő persze ezt sértően fogta fel :( Szóval nem tudom van-e kulturált módja ennek....
2013. jan. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:

Kérdezd meg tőle, hogy ő mit gondol, van-e valami rossz tulajdonságod, amin változtatnod lehetne? Mit tehetnél? Esetleg ha szokott is mondani ezt-azt, akkor kérdezd meg, hogy mi zavarja legjobban. Ezután te is megemlítheted, hogy téged mi zavar.

Csak egy tipp, nem nagyon tudom... de ne légy bunkó.

2013. jan. 5. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
Szerintem kezdj el valami sportot te, és hívd magaddal, mondván, hogy egyedül unalmas. Meg változtass az étrendeden te is, neked sem árt az egészséges étkezés, és kérd meg, hogy csatlakozzon, mert az erőt adna neked is, meg kitartást, ha látod, hogy ő ott van melletted, és csinálja. Jobbat nem tudok. Én lány vagyok, és szerintem ennek nincs olyan módja, amin nem sértődnék meg. Ha az én tippem is megpróbálnád felhasználni, és esetleg kicsit erőszakosabban próbálnál rávenni, vagy valami, akkor is kigyulladna a vészjelző, hogy hoppá, ez valamit akar... Szóval.. :S sajnálom.
2013. jan. 5. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 A kérdező kommentje:
Én eljárnék vele..De itt a "miért?" megválaszolásával vannak gondjaim most azt mégsem mondhatom "Ma arra gondoltam ,hogy séta helyett futhatnánk 1km-t mit szólsz ?:)"..Kérdeztem van e gondja bármin rajtam ,nemleges választ kaptam:S.
2013. jan. 5. 15:45
 7/24 anonim ***** válasza:
Persze:D Légy vele egyenes-ez alap, mond meg a problémádat, és segítsd. Kerits neki termet stb..
2013. jan. 5. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:

Őszintén remélem, hogy nem az én barátom vagy :D Akkor ma nincs kaja... :DD


Na jó csak vicc, nem az én pasim vagy. Ettől függetlenül persze lehet, hogy a te barátnőd sem ad neked majd vacsit :)

2013. jan. 5. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 Grim13 ***** válasza:
NINCS ... ez tuti !
2013. jan. 5. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:

Pedig ezen nem nagyon lehet szépíteni..

"Jahjj.. kicsim.. olyan rosszul érzem magam a bőrömben.. olyan sok finom kaját főzöl(!), jó lenne mellé mozogni is egy kicsit, nem akarok elpuhulni.. Gondoltam, hogy elkezdek lejárni futni, de hát egyedül olyan unalmas lenne.. (egy szép nézés) nincs kedved velem jönni? Csak heti egy-két alkalomról lenne szó."

2013. jan. 5. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!