Kezdőoldal » Közlekedés » Autók, motorok » Melyek a jobb márkák dugókulcs...

Benyovszky Oszkár kérdése:

Melyek a jobb márkák dugókulcs készletben ill. bitkulcs készletben valamint csillagkulcs/villaskulcs készletből?

Figyelt kérdés

pl: Extol premium? mi róla a vélemenyetel?

szerszamia.hu

esetleg BERNER


2013. jan. 11. 15:28
 1/9 anonim ***** válasza:
Az egyik legjobb a Beta! Több mint 20 éve használok egy dugó kulcs készletet, de még soha nem tört el egy darab sem belőle és még a racsni is bírja a strapát.
2013. jan. 11. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Sajnos a 20 évvel ezelőtti és a mai BETA között (is) ég és föld a különbség! :(
2013. jan. 11. 16:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Lehet, bár nekem nem volt még problémám az újabbakkal sem. Azért időnként egy-egy eltűnt darabot pótolnom kellett és néhány specifikus kulcsot is vennem kellett már hozzá, de gondom még nem volt velük soha.
2013. jan. 11. 16:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Extol, fortum és a román vorel. Ezek jó minőségű, elérhető árú szerszámok. Betát és társait szerintem csak ipari felhasználásra vannak, semmi értelme ha csak otthon barkácsolsz. Messzire kerüld el a kínai piacon elérhető dugókulcsokat, saját tapasztalat. Nagyon puha anyagból készülnek.
2013. jan. 11. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 Alex67 ***** válasza:

Nekem a Gedore termékei nagyon beváltak. Sajnos nem a legolcsóbbak, a minőségi szerszámok között, de valamit valamiért.

Viszont alkalmi barkácsolásokra tényleg felesleges csúcsminőséget venni.

2013. jan. 11. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

A Zebra nevezetű szerszámok és a King Toni-k is jól bírják.

Bétát már csak kinnyait kapsz :)

Ha csúcs kell Snap-On ...ez örök élet csak qrva drága ..

2013. jan. 11. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
GEDORE KRAFTWELLE KS BERNER.. De a Gedore-ből még egy nem tört el !!! Legjobb !!!
2013. jan. 11. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Belzer

Gedore

Beta Utensili

Kamasa tools

2013. ápr. 11. 00:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 lacko1981 válasza:
Én már 16éve dolgozom TMK-s ként (karbantartó). Szerintem a promat és a garant a legjobb.
2016. jan. 2. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!